Trwa ładowanie...
d4blcnf

Ja Wam pokażę! (serial)

Najnowsze informacje
5.0
(285 głosów)
Oceń:

„Ja wam pokażę!” to polski serial obyczajowy na podstawie powieści Katarzyny Grocholi pod tym samym tytułem z Edytą Jungowską w roli głównej, emitowany w TVP1 od 2 września 2007 roku. Składa się z 13 odcinków.

Judyta po rozwodzie na nowo ułożyła sobie życie. Z wzajemnością kocha Adama. W redakcji, gdzie pracuje, awansowała. Jej córka Tosia niedługo będzie pełnoletnia. Przyszłość zapowiada się pięknie... Aż tu nagle wszystko przewraca się do góry nogami. Niespodziewanie Adam musi służbowo wyjechać na pół roku do USA. Obiecuje kochać, dzwonić, pisać i nie oglądać się za innymi kobietami.

Judyta zostaje sama w nowo zbudowanym domu, psującym się kilkuletnim samochodem i krnąbrną, dorastającą córką. Kolejne kłopoty spadają na nią w redakcji, która ze względu na spadek czytelnictwa znajduje się na skraju bankructwa. Nowy redaktor naczelny na barki Judyty kładzie odpowiedzialność za przyszłość pisma.

W tym momencie pojawia się Eksio (były mąż Judyty) i oferuje swoją pomoc. Po niewczasie okazuje się, że to za sprawą intrygi Tosi, która chciała połączyć rozwiedzionych rodziców. Fatalnym zbiegiem okoliczności w Wigilię Bożego Narodzenia to właśnie Eksio odbiera telefoniczne życzenia świąteczne od Adama. Eksio coraz częściej gości w domu Judyty. To podoba się jej rodzicom, postanawiają więc mu pomóc w staraniach o Judytę.

Także Tosia zaczyna otwarcie mówić, że chce zgody między rodzicami i zależy jej na odbudowaniu dawnych rodzinnych relacji. Dobrze poinformowany Adam, wróciwszy z USA, natychmiast wyprowadza się z domu. Jednak Judyta na krótko wpada w rozpacz. Odważnie i zdecydowanie bierze sprawy w swoje ręce i postanawia: „Ja Wam wszystkim pokażę”! Daje do zrozumienia Eksiowi, że go nie kocha, ratuje pismo znakomitym pomysłem PR-owym, intensywnie pracuje nad poprawą swojej sylwetki.

Tymczasem Adam dowiaduje się o uknutej przez Tosię intrydze. Wraca do domu i oświadcza się. Zakochani planują ślub. I kiedy w końcu wszystko na nowo się ułożyło i znów zapowiada się jak w bajce, to tym razem Judyta otrzymuje propozycję.

Ja Wam pokażę! (serial)
Tytuł oryginalny

Ja Wam pokażę! (serial)

Gatunek

komedia, romans, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

45 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4blcnf
d4blcnf
d4blcnf