Trwa ładowanie...

Program TV na środę 22 kwietnia – "Doskonały świat", "Przypadkowy mąż", "Ziarno prawdy"

Program TV na środę 22 kwietnia. Stacje TV przygotowały na wieczór całkiem dobre filmy. Do wyboru mamy m.in. dramat sensacyjny "Doskonały świat", komedię romantyczną "Przypadkowy mąż" oraz polski thriller "Ziarno prawdy".

Program TV na środę 22 kwietnia – "Doskonały świat", "Przypadkowy mąż", "Ziarno prawdy"Źródło: Materiały prasowe
dbmci3q
dbmci3q

"Doskonały świat" – program TV na środę 22 kwietnia

Butch Haynes wraz ze współwięźniem uciekają z zakładu karnego. Podczas przypadkowego spotkania z przerażoną rodziną porywają 7-letniego Phillipa. Haynes razem z chłopcem uciekają w kierunku granicy. W czasie podróży nawiązuje się między nimi niezwykła przyjaźń. Ich śladem rusza grupa stróżów prawa z Redem Garnettem i Sally Gerber na czele. Policjanci muszą go doprowadzić do więzienia żywego.

Występują m.in. Clint Eastwood i Kevin Costner.

"Doskonały świat" – godz. 20:00, TVN 7

"Przypadkowy mąż" – program TV na środę 22 kwietnia

Dr Emma Hall z zawodu jest znaną i cenioną specjalistką od związków. Ma jednak bardzo konserwatywne podejście do życia i miłości. Właśnie planuje ślub z Richardem Brattonem, ale odkrywa, że wg danych w Urzędzie Stanu Cywilnego jest żoną mężczyzny, którego nigdy nie poznała. Musi rozwiązać problem przed planowanym weselem, a czasu nie ma zbyt dużo.

dbmci3q

Występują m.in. Uma Thurman i Colin Firth.

"Przypadkowy mąż" – godz. 22:30, TVP 2

"Ziarno prawdy" – program TV na środę 22 kwietnia

W Sandomierzu zostaje popełniona zbrodnia. W pobliżu synagogi zostaje znalezione ciało młodej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej. Prokurator Teodor Szacki rozpoczyna śledztwo. Sposób, w jaki ofiarę pozbawiono życia, przypomina mord rytualny. Sprawa dostaje się do mediów, zaczynają narastać antysemickie nastroje. Szacki natrafia na bardzo ważny trop – historię sprzed 60 lat.

W roli głównej Robert Więckiewicz.

"Ziarno prawdy" – godz. 22:55, TVN 7

dbmci3q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbmci3q