Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę - "Aniołki Charliego", "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", "Robocop" [07-04-2019]

Program TV na niedzielę - 7 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy same megahity jak m.in. "Aniołki Charliego", "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", "Robocop", "Thor" czy "Obcy III". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na niedzielę - "Aniołki Charliego", "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", "Robocop" [07-04-2019] Źródło: East News
d49l7yf

"Aniołki Charliego" - program TV na niedzielę 07.04.2019

Trzy agentki: Natalie, Dylan i Alen, stanowią zespół, któremu tajemniczy szef Charlie zleca kolejne zadanie. Muszą uwolnić z rąk porywaczy genialnego elektronika Erika Knoksa i uniemożliwić im skorzystanie z jego najnowszego wynalazku. Trop wiedzie do rywala Erika, cynicznego i bezwzględnego Rogera Corwina stojącego na czele największej satelitarnej sieci telekomunikacyjnej. Kiedy trzy dzielne kobiety uwalniają Knoksa, a Corwin wkrótce ginie, sytuacja mocno się komplikuje.
"Aniołki Charliego" - 23:10, Polsat

"Aniołki Charliego" - zwiastun filmu

"Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie" - program TV na niedzielę 07.04.2019

Rok 1940. Powodowany patriotyzmem student Steve Rogers stara się zaciągnąć do amerykańskiej armii. Jego podanie zostaje odrzucone ze względu na niezbyt dobry stan zdrowia młodego człowieka. W zamian otrzymuje propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie rządowym mającym na celu stworzenie żołnierza do zadań specjalnych. Steve przyjmuje wyzwanie i zmienia się w Kapitana Amerykę. Jako superbohater zostaje skierowany do walki z nazistami. Po wojnie jego największym wrogiem zostaje Red Skull, przywódca złowrogiej organizacji o nazwie Hydra.
"Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie" - 21:30, TVN 7

"Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie" - zwiastun filmu

"Robocop" - program TV na niedzielę 07.04.2019

Detroit, odległa przyszłość. Miasto terroryzują przestępcy. Potężna korporacja pracuje nad robotem policyjnym, który pomógłby zaprowadzić porządek. Konstruktorzy wpadają na pomysł stworzenia hybrydy: pół maszyny, pół człowieka, który łączyłby najlepsze cechy robota z zaletami żywego funkcjonariusza. Okazja do realizacji planu nadarza się, kiedy gangsterzy masakrują Murphy'ego. Cybernetycy zbierają to, co z niego zostało, i wszczepiają w mechaniczne ciało. Powstaje w ten sposób superglina zwany RoboCopem.
"Robocop" - 20:05, TVP 2

"Robocop" - zwiastun filmu

"Thor" - program TV na niedzielę 07.04.2019

Ekranizacja komiksu Marvela. Nordycki bóg Thor zostaje wygnany z Asgardu przez ojca, Odyna. Ma żyć jako śmiertelnik, by nauczyć się pokory. Źródło jego mocy - potężny młot Mjöllnir - zostaje mu odebrane. Podczas życia na wygnaniu Thor dowiaduje się dzięki ukochanej Jane, co naprawdę znaczy być człowiekiem.
"Thor" - 22:535, TVN

"Thor" - zwiastun filmu

"Obcy III" - program TV na niedzielę 07.04.2019

Oficer Ellen Ripley - jedyna ocalała z katastrofy - ląduje w kapsule ratowniczej na odległej planecie "Fiorina 161", która w przeszłości była ogromną kolonią karną. Nadal mieszka tutaj grupa dwudziestu ośmiu więźniów pracujących wcześniej w miejscowej kopalni, a teraz tworzących swoistą sektę religijną. Wkrótce okazuje się, że wraz z porucznik Ripley na planetę przybył obcy, który zaczyna atakować ludzi. Kolejny raz Ripley staje naprzeciw śmiertelnego wroga, ale tym razem pozbawiona wszelkich zdobyczy techniki i broni.
"Obcy III" - 20:00, TV 4

"Obcy III" - zwiastun filmu

"Konsul z Bordeaux" - program TV na niedzielę 07.04.2019

W rozmowie z dziennikarką odchodzący na emeryturę dyrygent Francisco de Almeida powraca do dzieciństwa - czasów, gdy nosił nazwisko Apelman. Artysta opowiada o czerwcu 1940 roku, kiedy podczas ucieczki z opanowanej przez Hitlera Belgii przebywał na terytorium Francji. Urzędujący w Bordeaux portugalski konsul uratował wówczas życie Francisca i 30 tysięcy innych osób. Mimo zarządzenia premiera Salazara, które zabraniało wydawania wiz Żydom, Aristides de Sousa Mendes podpisywał dokumenty tysiącom ludzi uciekającym przed nazistami.
"Konsul z Bordeaux" - 22:10, TVP 2

"Konsul z Bordeaux" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d49l7yf

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49l7yf
d49l7yf