Trwa ładowanie...
27-02-2017 11:04

Program "Mistrzowie podrywu" propaguje kulturę gwałtu? Mamy oświadczenie TVN Style

Jeszcze nie trafił na antenę, a już wzbudza ogromne emocje i kontrowersyjne komentarze. Pojawiły się nawet głosy, że program "Mistrzowie podrywu" propaguje kulturę gwałtu. Co na to stacja TVN Style?

Share
Program "Mistrzowie podrywu" propaguje kulturę gwałtu? Mamy oświadczenie TVN StyleŹródło: TVN/x-news
d3c8vtw

Już 7 marca br. na antenie TVN Style zadebiutuje program "Mistrzowie podrywu", w którym ekspert od relacji damsko-męskich będzie pomagał nieśmiałym facetom uwieść kobietę marzeń. Specjalistą w tej dziedzinie i jednocześnie prowadzącym show został Marcin Szabelski, który od ponad siedmiu lat zajmuje się zawodowo "profesjonalnym zdobywaniem kobiet" i prowadzi kursy dla mężczyzn, na których uczy sztuki uwodzenia.

Jednak zanim program pojawił się na ekranach, już zaczął wzbudzać mieszane uczucia i skrajne opinie. W sieci pojawił się nawet apel do Joanny Tylman, dyrektor programowej TVN Style, nawołujący do rezygnacji z programu. Jaśmina Karabuła-Stysiak, pomysłodawczyni sprzeciwu, wytyka stacji, że show prowadzone przez trenera podrywu w rzeczywistości powiela krzywdzące stereotypy wobec kobiet, a przekaz propaguje kulturę gwałtu.

Jak do tych zarzutów odnosi się stacja?

d3c8vtw

- Jesteśmy świadomi tego, co się dzieje w mediach w związku z programem "Mistrzowie podrywu". TVN Style nie promowało i nadal nie zamierza promować wartości negatywnych skierowanych przeciwko kobietom. "Mistrzowie podrywu" to program, którego głównymi bohaterami są mężczyźni. Okazuje się, że coraz więcej z nich ma problem z nawiązaniem trwałego związku z płcią przeciwną. W programie pokazujemy ich historie i problemy z jakimi się zmagają. Chcemy pokazać to zjawisko i ten fragment naszej rzeczywistości - poinformowała Joanna Lichosik-Białoń z TVN Style w oświadczeniu przesłanym Wirtualnej Polsce.

TVN/x-news
Źródło: TVN/x-news

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3c8vtw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c8vtw
d3c8vtw