Trwa ładowanie...

Prof. Jadwiga Staniszkis padła ofiarą głupiego żartu reportera TVP Info. Jest krytyka i są przeprosiny

Ziemowit Kossakowski wyrósł na prawdziwą anty-gwiazdę dobrej zmiany w Telewizji Polskiej. Młody reporter TVP Info zasłynął głównie zadawaniem niewygodnych i niezbyt przemyślanych pytań krytykom PiS-u. Ostatnio Kossakowski po raz kolejny przekroczył granicę dobrego smaku, żartując na Twitterze z wieku prof. Jadwigi Staniszkis. Internauci byli dla niego bezlitośni.

Prof. Jadwiga Staniszkis padła ofiarą głupiego żartu reportera TVP Info. Jest krytyka i są przeprosinyŹródło: Facebook.com
dtmd6c1
dtmd6c1

Ziemowit Kossakowski postanowił być zabawny i bazując na zdjęciu opublikowanym przez Piotra Misiło z Nowoczesnej, na którym pozuje on razem ze Staniszkis, wypomniał profesor jej wiek. Komentarz bezpośrednio nawiązywał do różnicy wieku, jaka dzieli prezydenta Francji Emanuela Macrona oraz jego żonę Brigitte.

"Francuska miłość - polski Macron (Misiło) i jego Brigitte (Jadwiga)" - napisał na Twitterze Ziemowit Kossakowski. Dodatkowo wspomniał również o tym, że córka prof. Staniszkis startowała w ostanich wyborach do parlamentu z list Nowoczesnej (ostatecznie nie otrzymała mandatu poselskiego - red.).

Kiedy Kataryna, znana blogerka polityczna, w swoim wpisie na Twitterze skierowała pytanie do TVP Info o to, czy takie są standardy pracy dziennikarzy stacji, Kossakowski błyskawicznie zareagował. Ku zaskoczeniu wszystkich przyznał się do błędu i przeprosił swoich oponentów.

dtmd6c1

"Faktycznie komentarz z mojej strony zbyt dosadny. Przepraszam panią profesor Staniszkis i Sz.P posła Misiło. Pozdrawiam serdecznie." - Kossakowki dodał tweeta w odpowiedzi na uwagę i pytanie blogerki.

Również pozostali użytkownicy Twittera nie pozostali obojętni na wpis reportera. Pod jego postem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, zarzucających mu bezmyślność.

Zobacz też: Kim jest Ziemowit Kossakowski, nowy dziennikarz TVP, który zdenerwował Michnika?

dtmd6c1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtmd6c1