Produkcja "Twoja twarz brzmi znajomo" wstrzymana. Co się stało?

Jurorzy ostatniej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"
Jurorzy ostatniej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. MOS

20.01.2022 08:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prace nad wiosennymi nowościami telewizyjnymi ruszyły z kopyta. Jednak Polsat napotkał trudności przy nagraniach "Twoja twarz brzmi znajomo". Czy oznacza to opóźnienia w emisji?

Jak donosi "Press", zdjęcia do pierwszych odcinków nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zostały wstrzymane. Powodem ma być sytuacja pandemiczna. Nie wiadomo jednak, czy ktoś z ekipy został zarażony koronawirusem.

"Zdjęcia do programu przesunięto w trosce o bezpieczeństwo uczestników i osób realizujących show. Polsat nie podaje, czy i u kogo z ekipy wykryto koronawiusa" - czytamy.

Ponoć jeszcze nie ustalono, kiedy rozpoczną się nagrania. Widzowie nie powinni mieć jednak powodów do obaw, że ich ulubione show nie znajdzie się w wiosennej ramówce od początku marca.

"W stacji zapewniają jednak, że wiosenny termin emisji programu na razie nie jest zagrożony. Możliwe jest bowiem nagrywanie dwóch odcinków w tym samym czasie" - twierdzi "Press".

Przypomnijmy, że w najbliższej, ósmej już edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpią m.in. Patryk Cebulski, Viki Gabor, Anna Jurksztowicz, Andrzej Kozłowski, Karolina Pisarek i Anna Rusowicz.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także