Produkcja przerywa milczenie. Kto wcieli się w Arnolda Boczka?

Kto zastąpi Dariusza Gnatowskiego w "Kiepskich"?
Kto zastąpi Dariusza Gnatowskiego w "Kiepskich"?
Źródło zdjęć: © ONS | Daniel Wysocki

09.11.2020 17:52, aktual.: 02.03.2022 07:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

20 października media obiegła informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego. Aktor, który w serialu "Świat według Kiepskich" wcielał się w Arnolda Boczka zmarł z powodu niewydolności oddechowej.

Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego zaskoczyła wszystkich. Fani nie kryli smutku, a wielu z nich zastanawiało się, co teraz stanie się z serialowy, Arnoldem Boczkiem? Czy producenci serialu zdecydują się zastąpić Gnatowskiego kimś innym?

W sieci pojawiły się informacje dotyczące osób, które miałyby wcielić się w Boczka w "Kiepskich". Mówiono o 5 kandydatach. Podobno producenci brali pod uwagę Cezarego Żaka, Witolda Wielińskiego, Michała Pielę, a nawet Mariusza Pudzianowskiego i Popka.

Kto zostanie nowym Boczkiem? Produkcja odpowiada

W końcu producenci "Świata według Kiepskich" zabrali głos i odpowiedzieli na pytanie, kto zastąpi Dariusza Gnatowskiego w serialu. Jak podaje Pomponik.pl, kierowniczka planu odpowiedziała na to pytanie bardzo krótko i zdecydowanie: "Absolutnie nie szukamy nowego Boczka. To brednie" - powiedziała Anna Skowrońska.

W rozmowie z "Twoim Imprerium" wypowiedziała się również agentka Mariusza Pudzianowskiego. Okazało się, że zawodnik MMA nie otrzymał żadnej propozycji wcielenia się w Arnolda Boczka. "Pierwsze słyszę, nikt do mnie nie dzwonił w tej sprawie" - stwierdziła agentka Mariusza Pudzianowskiego.

Głos zabrała również Marzena Kipiel-Sztuka. "Myślę, że to wierutna bzdura. Gdy przed laty zmarła Krystyna Feldman, która w tym serialu grała Rozalię, nikim jej nie zastąpiono. Za to jej zdjęcie wisi na ścianie i dzięki temu Krysia wciąż żyje w 'Świecie według Kiepskich'" - stwierdziła aktorka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także