Trwa ładowanie...

Problemy zdrowotne Krystyny Loski powróciły. Znów musiała zadbać o swoje serce

Krystyna Loska w tym roku kończy 80 lat. Słynna spikerka rzadko narzekała na zdrowie, a wręcz przeciwnie, nie raz pokazywała, że jest w dobrej formie, pojawiając się na szklanym ekranie. W razie gdyby poczuła się gorzej, mogła liczyć na pomoc córki i zięcia. Nie inaczej było tym razem, gdy nasiliły się kłopoty z sercem.

Share
Problemy zdrowotne Krystyny Loski powróciły. Znów musiała zadbać o swoje serce
Źródło: ONS.pl
d1p5xym

Zdrowie słynnej prezenterki dało o sobie znać już przed premierą filmu "Gwiazdy", na której bardzo chciała być. Film opowiada historię piłkarza Górnika Zabrze, Jana Banasia. Działaczem klubu był wówczas Henryk Loska, z którym na meczach pojawiała się jego żona, Krystyna. Na ekranie w jej roli występuje Grażyna Torbicka. Podczas uroczystego pokazu Loski niestety zabrakło.

- Pani Krystyna kilka tygodni temu miała problemy ze zdrowiem. Dostała ataku serca i spędziła kilkanaście dni w jednym z warszawskich szpitali. W dniu premiery była już w domu, ale zbyt słabo się czuła, by pojawiać się publicznie – powiedziała "Dobremu Tygodniowi" znajoma rodziny.

Nieobecność Krystyny Loski u boku córki nie uszła uwadze mediów. Obie panie zawsze były ze sobą blisko, ale ostatnimi czasy poświęcają sobie jeszcze więcej uwagi i troski. Grażyna Torbicka mówiła w jednym z wywiadów, że po śmierci ojca spędza z mamą każdą wolną chwilę, rozstając się na dłużej tylko wtedy, gdy czekają ją zawodowe wyjazdy. Nic dziwnego więc, że problemy zdrowotne mamy martwią Torbicką tym bardziej, że nie ma jej w Polsce. Prezenterka wyjechała na festiwal filmowy do Cannes, gdzie nie tylko jest dziennikarką i relacjonuje wydarzenia, ale i ambasadorką marki L’Oreal Paris, a w związku z 70. jubileuszem festiwalu zaplanowano wiele wydarzeń, w których musi wziąć udział. Na szczęście może liczyć na swojego męża, Adama Torbickiego, wybitnego kardiologa, który w Polsce troskliwie opiekuje się teściową.

d1p5xym

- Pani Krystyna jest znakomicie poinstruowana przez zięcia, co ma robić, gdy poczuje się źle. To do niego zadzwoniła w krytycznym momencie. Adam szybko zadziałał – przyznała informatorka tygodnika. Ku uciesze bliskich, wszystko idzie już ku poprawie.

- Grażyna ma nadzieję, że mama dojdzie do formy i we troje z Adamem pojadą na wakacje nad polskie morze, które tak kocha pani Krystyna. Na przełomie lipca i sierpnia, jak podaje tygodnik, dziennikarka ma zabrać mamę na Festiwal Dwa Brzegi do Kazimierza nad Wisłą, gdzie podobno chce wyprawić jej 80. urodziny - podsumowała znajoma dziennikarki.

d1p5xym

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p5xym
d1p5xym