Trwa ładowanie...
04-01-2012 12:22

"Prawo Agaty" i "Przepis na życie 3" już wiosną na antenie

"Prawo Agaty" i "Przepis na życie 3" już wiosną na antenieŹródło: TVN
d2z2mie
d2z2mie

Stacja TVN planuje, że wiosną tego roku na antenę wprowadzi kręcony od lata ub.r. serial *"Prawo Agaty" - poinformowały Wirtualnemedia.pl. Drugą pozycją będzie serial obyczajowy "Przepis na życie". Wiosną widzowie zobaczą jego 3. sezon.*

"Prawo Agaty" to serial, którego główną bohaterką serialu jest Agata Przybysz (Agnieszka Dygant)
, dyrektor działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym, która właśnie traci pracę. Razem z przyjaciółką Dorotą (Daria Widawska) otwiera kancelarię prawniczą.

W każdym z 15 odcinków "Prawo Agaty" widzowie poznają nową sprawę, której podejmie się kancelaria. W serialu grają także m.in. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Zdjęcia do produkcji ruszyły w sierpniu ub.r. i realizowane będą jeszcze w styczniu.

Prawnicza produkcja będzie jednym z dwóch cotygodniowych seriali w wiosennej ramówce TVN. Drugą pozycją będzie serial obyczajowy "Przepis na życie". Wiosną widzowie zobaczą jego trzeci sezon.

d2z2mie

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d2z2mie
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z2mie