Trwa ładowanie...
house of cards

Powtórka z "House of Cards"

Share
Powtórka z "House of Cards"
d1588zy

Tuż przed premierą trzeciego sezonu w sieci pojawiły się filmiki przypominające dotychczasowe wydarzenia popularnego cyklu.

Po całej serii zwiastunów oraz filmików parodiujących produkcję i jej bohaterów (ostatni z nich przygotowali twórcy "Ulicy Sezamkowej")
, fani mogą obejrzeć wideo przypominające wydarzenia pierwszego i drugiego sezonu - czyli całą drogę Franka Underwooda (Kevin Spacey) i jego żony Claire (Robin Wright) do Białego Domu i prezydentury USA.

Pod tym adresem obejrzeć można "House of Cards w dziewięć minut", a tutaj oficjalne podsumowanie sezonu drugiego.

d1588zy

Przypomnijmy, że w nowym sezonie pojawią się nowe postacie. Jedną z nich zagra znana z roli Colette Jane w "Synach anarchii" Kim Dickens. Z kolei Jenna Stern wcieli się w ambasador ONZ. W serialu wystąpią również Nadjeżda Tołokonnikowa i Marija Alochina z Pussy Riot.

Seria liczyć będzie 13 odcinków - dwa z nich wyreżyserowała Agnieszka Holland. Światowa premiera na platformie Netflix została zapowiedziana na 27 lutego.

Do Polski produkcja dotrze dzień później, 28 lutego. Wszystkie odcinki udostępni widzom platforma nc+ (w serwisie nc+ go w kolekcji seriale+).

Pierwsze dwa sezony można było u nas oglądać na ale kino+.

d1588zy

Podziel się opinią

Share
d1588zy
d1588zy