Trwa ładowanie...

Powrót Woźniak-Starak do TVN. Pracownik stacji wyjawił powód

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy w telewizji z przytupem, zastępując Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN". Podobno na powrót namówił ją sam Edward Miszczak.

Share
Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła odmówić
Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła odmówićŹródło: ONS
doabioq

Gdy tylko pojawiły się plotki o odejściu Kingi Rusin z "Dzień Dobry TVN", zaczęto szukać godnej następczyni. Emocje wokół sprawy ostudził dopiero Edward Miszczak, który potwierdził na antenie porannego programu to, o czym nieoficjalnie mówiono od dawna. Nową prowadzącą została Agnieszka Woźniak-Starak, która stworzy duet z Ewą Drzyzgą.

Być może taki obrót spraw nie powinien nikogo dziwić, a jednak powrót dziennikarki do telewizji był niemałym zaskoczeniem dla widzów. Po tragicznej śmierci męża zapewniała bowiem, że nie wyobraża sobie powrotu do rozrywki.

Jak informuje jednak informator "Party", do powrotu do TVN-u Agnieszkę Woźniak-Starak namówił sam Edward Miszczak.

doabioq

"Poza tym prawda jest taka, że Agnieszka bardzo stęskniła się za telewizją i pewnie chciała znowu pracować w studiu. Nie myśli na razie o prowadzeniu rozrywkowego show, ale 'Dzień Dobry TVN' to przecież całkiem inny program. Będzie mogła robić to, co kocha najbardziej: rozmawiać z ciekawymi ludźmi" - tłumaczy osoba ze stacji.

Agnieszka Woźniak-Starak planuje ślub przyjaciółki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
doabioq

Podziel się opinią

Share
doabioq
doabioq