Trwa ładowanie...
d3p45ku

Powrót legendy po 9 latach. Groził mu paraliż albo śmierć

Adam Copeland, znany wszystkim fanom wrestlingu jako Edge, zakończył profesjonalną karierę w 2011 r. Poważne kontuzje uniemożliwiły mu dalsze skakanie po ringu i musiał sobie znaleźć inne zajęcie. Na ostatniej gali WWE pokazał jednak, że czas dosłownie leczy rany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edge zniknął z ringu na 9 lat i rozwijał się jako aktor
Edge zniknął z ringu na 9 lat i rozwijał się jako aktor (Getty Images)
d3p45ku

W 2011 r. Edge miał 38 lat i status żywej legendy wrestlingu (31 razy był mistrzem WWE), ale nie mógł zignorować sygnałów ostrzegawczych, które wysyłał mu organizm. Bóle kręgosłupa i drętwienie ramion okazały się symptomami zwężenia kręgosłupa szyjnego. Lekarze powiedzieli wprost: jeżeli Copeland będzie dalej walczył i dojdzie do niefortunnego upadku, może wylądować na wózku inwalidzkim sparaliżowany od szyi w dół. Nie wykluczano także najczarniejszego scenariusza.

Obejrzyj: "Richard Jewell" - zwiastun

Edge przeszedł na emeryturę i do sierpnia 2019 r. nic nie wskazywało na to, by legenda WWE powróciła kiedykolwiek na ring. Wtedy jednak pojawił się znienacka na gali SummerSlam i wykonał swój popisowy numer. Zaprzeczał jednak, jakoby wrócił do dawnej formy i chciał wrócić do wrestlingu.

d3p45ku

Jego pojawienie się na ostatniej gali Royal Rumble było więc gigantycznym zaskoczeniem. Edge swoim przybyciem porwał tłumy i pokazał trzem przeciwnikom, że mimo 46 lat na karku i przebytych kontuzji, potrafi jeszcze ostro namieszać.

Nawet jeśli Adam "Edge" Copeland nie wróci na dłużej do wrestlingu, to nie powinien narzekać na brak zajęć. 20 lat temu zaczął bowiem przygodę z aktorstwem i jego dorobek stale się powiększa.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Zaczynał od cameo w filmie "Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka", później grywał w takich serialach jak "Sanktuarium" i "Flash", a na dłużej zahaczył się w "Haven". Fani "Wikingów" z pewnością kojarzą go jako Kjetilla Płaskonosego (na zdjęciu), który pojawia się w serialu od 2017 r.

Copeland ma się też wkrótce pojawić w filmie akcji "Money Plane".

d3p45ku

Podziel się opinią

Share
d3p45ku
d3p45ku