Trwa ładowanie...
d3qqiqz

"Powiedz TAK!", odcinek 1, 1.03.2016: co wydarzy się w premierowej odsłonie serialu Polsatu?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Powiedz TAK!", odcinek 1, 1.03.2016: co wydarzy się w premierowej odsłonie serialu Polsatu?
(Polsat)
d3qqiqz

1 marca na antenie Polsatu zadebiutuje nowy serial obyczajowo–komediowy "Powiedz TAK!". Produkcja w zabawny sposób będzie przedstawiać życiowe wzloty i upadki warszawskich 30-latków. Basia, Wiktor, Justyna i Bartek wkroczyli już w dorosły świat, a teraz starają się w nim znaleźć miejsce dla siebie. Co bohaterów spotka w 1. odcinku serialu?

Przyszła prawniczka, Basia (Katarzyna Zawadzka), zorganizuje ślub przyrodniej siostry, Natalii (Anna Kaczmarczyk), i Jana (Piotr Bondyra). Oskar (Cezary Pazura), ojciec Basi i zarazem wzięty adwokat, poprosi ją, by wychodząc z kancelarii, zabrała do kościoła dokumenty ważnego klienta, który będzie na ślubie. Dziewczyna dotrze na uroczystość jak zawsze spóźniona i to bez tego, co miała zabrać. W dodatku niemal wpadnie w ramiona byłego chłopaka - Michała (Mikołaj Roznerski). Ojciec oświadczy Basi, że jest beznadziejna i z niczym sobie nie radzi.

W wynajętym na wesele pałacyku zjawi się zespół Wiktora (Paweł Domagała) i Bartka (Nikodem Rozbicki). Od menadżera obiektu, Mirka (Robert Wabich), dowie się, że żadnego wesela nie będzie, ponieważ... nie ma takiej rezerwacji! Ktoś pomylił daty. Wściekła Basia i jej ekscentryczna ciotka, Zofia (Maria Pakulnis), nie dadzą jednak za wygraną.

d3qqiqz

Po chwili szczerej rozmowy z zarządcą pałacu i dzięki aktorskiemu talentowi krewniaczki udaje się zatrzymać orszak weselny i przygotować plan B. Dziewczynie pomagają: Michał - który prowadzi elegancką kwiaciarnię, Wiktor - który chce przede wszystkim dostać swoje pieniądze za koncert oraz niezawodna Zofia, której wpadł w oko Mirek.

Basia przypadkowo dowie się od Olgi (Sylwia Gliwa), dziewczyny Michała, że mają 3-letniego syna. Wtedy zrozumie, że narodziny chłopca zbiegły się w czasie z tym, jak ukochany ją porzucił. Będzie załamana kolejną życiową porażką. Z dobrą nowiną pojawi się jednak Wiktor. Jeden z gości weselnych, zachwycony imprezą, będzie chciała, aby Basia zorganizowała ślub i wesele jego siostrzeńca.

To wydarzenie zmieni wszystko w życiu sympatycznej dziewczyny. Ta oświadczy ojcu, że odchodzi z kancelarii i wyprowadza się z domu. Co wydarzy się dalej?

Premiera 1. odcinka serialu "Powiedz TAK!" już 1 marca o godz. 21:30 na antenie Polsatu.

d3qqiqz

Zobacz także: zwiastun serialu "Powiedz TAK!"

d3qqiqz

Podziel się opinią

Share
d3qqiqz
d3qqiqz