Trwa ładowanie...

Postawiła na Kaczyńskiego i się pogrążyła. Nie pamiętała, że grał w filmie

Jeszcze nie opadły emocje po pierwszym pytaniu za milion, a teleturniej znów zapewnił widzom sporo wrażeń. Tym razem za sprawą sympatycznej uczestniczki, która ubarwiała swój występ zabawnymi powiedzonkami.

Share
Postawiła na Kaczyńskiego i się pogrążyła. Nie pamiętała, że grał w filmie
Źródło: Twitter
d4kso1j

Podczas prezentacji widzowie "Milionerów" dowiedzieli się, że zajmuje się burleską, a gdy Hubert Urbański zapytał, na czym to dokładnie polega, bez zastanawiania odpowiedziała dowcipnie, że... choć to performance, rozbiera się za pieniądze. Jednak odpowiedź, która najbardziej ubawiła internautów miała dopiero nadejść.

Jedno z pytań dotyczyło polityka, który nie zagrał w filmie przed prezydenturą. Do wyboru miała Donalda Trumpa, Lecha Kaczyńskiego, Ronalda Reagana i Vaclava Havla. Ku zdziwieniu widzów, zastanawiała się długo i... poległa, bo zaznaczyła Kaczyńskiego. Widzowie nie mogli uwierzyć, że Ola Bojarska, absolwentka kulturoznawstwa nie znała odpowiedzi (należało wybrać Havla). Nie chodziło im nawet o to, że nie wzięła pod uwagę, że Reagan był aktorem, a Trump wystąpił w "Kevin sam w Nowym Jorku". Najbardziej zdziwiło ich to, że nie wiedziała, że Kaczyński zagrał w znanym dobrze Polakom filmie "O dwóch takich, co ukradli księżyc". A wy, zgadliście od razu?

d4kso1j

Podziel się opinią

Share
d4kso1j
d4kso1j