Trwa ładowanie...

Postawiła na Kaczyńskiego i się pogrążyła. Nie pamiętała, że grał w filmie

Jeszcze nie opadły emocje po pierwszym pytaniu za milion, a teleturniej znów zapewnił widzom sporo wrażeń. Tym razem za sprawą sympatycznej uczestniczki, która ubarwiała swój występ zabawnymi powiedzonkami.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Postawiła na Kaczyńskiego i się pogrążyła. Nie pamiętała, że grał w filmieŹródło: Twitter
d35v3c8
d35v3c8

Podczas prezentacji widzowie "Milionerów" dowiedzieli się, że zajmuje się burleską, a gdy Hubert Urbański zapytał, na czym to dokładnie polega, bez zastanawiania odpowiedziała dowcipnie, że... choć to performance, rozbiera się za pieniądze. Jednak odpowiedź, która najbardziej ubawiła internautów miała dopiero nadejść.

Jedno z pytań dotyczyło polityka, który nie zagrał w filmie przed prezydenturą. Do wyboru miała Donalda Trumpa, Lecha Kaczyńskiego, Ronalda Reagana i Vaclava Havla. Ku zdziwieniu widzów, zastanawiała się długo i... poległa, bo zaznaczyła Kaczyńskiego. Widzowie nie mogli uwierzyć, że Ola Bojarska, absolwentka kulturoznawstwa nie znała odpowiedzi (należało wybrać Havla). Nie chodziło im nawet o to, że nie wzięła pod uwagę, że Reagan był aktorem, a Trump wystąpił w "Kevin sam w Nowym Jorku". Najbardziej zdziwiło ich to, że nie wiedziała, że Kaczyński zagrał w znanym dobrze Polakom filmie "O dwóch takich, co ukradli księżyc". A wy, zgadliście od razu?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d35v3c8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35v3c8