Trwa ładowanie...

Popek wystąpi u Kuby Wojewódzkiego! Kiedy emisja? Gdzie oglądać?

To już pewne. Raper Popek pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego! Udział kontrowersyjnego muzyka w popularnym show będzie wielkim telewizyjnym wydarzeniem. Kiedy Popek usiądzie na słynnej kanapie u Kuby? Gdzie można będzie obejrzeć program?

Share
Popek wystąpi u Kuby Wojewódzkiego! Kiedy emisja? Gdzie oglądać?
Źródło: WP.PL, Fot: wp.tv
d48ayg5

Popek u Kuby Wojewódzkiego? Jeszcze niedawno zaproszenie rapera do popularnego talk-show wydawało się całkowicie niemożliwe. Teraz jednak wiemy, że muzyk w najbliższym czasie zostanie przepytany przez znanego dziennikarza.

O fakcie zaproszenia Popka do studia poinformował na swoim fanpage’u sam Kuba Wojewódzki:

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

To niemal pewne, że występ Popka w programie TVN będzie sporym wydarzeniem medialnym. Zarówno gospodarz, jak i gość show, dali się poznać jako osoby, które nie przebierają w środkach i nieobce są im kontrowersyjne wypowiedzi.

d48ayg5

Popek, a właściwie Paweł Rak, to polski raper i producent muzyczny, który w ostatnich latach zyskał popularność głównie za sprawą założonego przez siebie zespołu Gang Albanii. Wcześniej pochodzący z Legnicy muzyk występował w formacji Firma. Popek znany jest również ze swojego charakterystycznego wizerunku scenicznego. Muzyk nie tylko ma wytatuowane całe ciało, ale także gałki oczne, a jego twarz została poddana zabiegowi skaryfikacji. Oprócz tego Popek trenuje mieszane sztuki walki. W grudniu tego roku zmierzy się on z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 37 w krakowskiej Tauron Arenie.

Kiedy odbędzie się emisja programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem Popka? Jak na razie nie znamy dokładnej daty transmisji odcinka. Prawdopodobnie do zarejestrowania rozmowy dojdzie w ciągu najbliższych tygodni.

Talk-show Kuby Wojewódzkiego można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22:30 na antenie telewizji TVN. Wszystkie odcinki dostępne są również online na platformie player.pl

d48ayg5

Podziel się opinią

Share
d48ayg5
d48ayg5