Trwa ładowanie...

Polsat zmienia emisję finałowego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

To może być zaskoczenie dla fanów. Produkcja programu postanowiła zrezygnować z emisji finałowego odcinka show Polsatu 10 listopada. Wszystko na rzecz Święta Niepodległości.

Polsat zmienia emisję finałowego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"Źródło: Materiały prasowe
d3q7wa8
d3q7wa8

Widzowie "TTBZ" w najbliższą sobotę nie zobaczą programu. Finałowy odcinek ostatecznie został zaplanowany na 17 listopada. W najbliższą sobotę o godzinie 21:45 stacja wyemituje "Koncert dla Niepodległej" ze względu na obchody Święta Niepodległości. W związku z tym emisja ostatniego odcinka została przesunięta na tydzień później. Widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość!

To nie koniec zaskoczeń! Stacja 11 listopada w czasie przeznaczonym na powtórki show Polsatu zaprezentuje odcinek, w którym pokazane zostaną wybrane występy ze wszystkich odcinków. To nie lada gratka dla fanów, ponieważ wielu z przyjemnością przypomni sobie najlepsze wykonania artystów.

Sobotni "Koncert dla Niepodległej" to natomiast niezwykłe widowisko, gdzie przypomniane zostaną utwory towarzyszące Legionom Polskim, walczącym na Monte Cassino żołnierzom i cywilom broniącym stolicy w Powstaniu Warszawskim. Nie zabraknie piosenek, które dodawały nadziei i towarzyszyły podczas radosnych chwil.

Oglądacie program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

d3q7wa8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q7wa8