Trwa ładowanie...

Polsat ostrzy zęby. "Wyspa przetrwania" odpowiedzią na "Azja Express" i "Agenta"?

Już 8 września na antenie Polsatu zadebiutuje nowe reality-show "Wyspa przetrwania". Ma szansę konkurować z programami konkurecji?

Polsat ostrzy zęby. "Wyspa przetrwania" odpowiedzią na "Azja Express" i "Agenta"?Źródło: Materiały prasowe
dc2nrzb
dc2nrzb

"Wyspa przetrwania" to nowy przygodowy program typu reality-show w Polsce. Miejscem zmagań uczestników stanie się jedna z rajskich wysp na Pacyfiku. Spartańskie warunki i tropikalny klimat okażą się prawdziwym wyzwaniem dla każdego, kto będzie chciał przetrwać na niej jak najdłużej. Siła, intelekt, wytrwałość, umiejętność pracy w grupie z pewnością pomogą przyszłym mieszkańcom wyspy w przetrwaniu na niej kilku tygodni.

Produkcja będzie wzorowana na amerykańskim reality-show "Survivor". Zasady programu są proste. Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy. Zadaniem każdej z nich jest: przetrwać. Zawodnicy sami będą musieli zdobyć pożywienie i wodę oraz zadbać o dach nad głową. Co jakiś czas staną w szranki z drużyną przeciwną, aby wygrać immunitet. Konkurencje nie będą jednak należały do najłatwiejszych. Permanentny upał, wyczerpujące zmagania fizyczne i z każdym odcinkiem coraz większe zmęczenie - to tylko część z przeszkód, z jakimi przyjdzie się zmierzyć śmiałkom. Warto jednak pokonać własne słabości, bowiem na konto zwycięzcy trafi pokaźna nagroda (w amerykańskiej wersji wygrany otrzymał milion dolarów).

"Wyspa przetrwania" to światowa produkcja, która doczekała się jak dotąd 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie. W Polsce w 2004 roku emitowano podobny program, a mianowicie "Wyprawę Robinson". Reality-show prowadził wtedy Hubert Urbański, a zwyciężczynią została Katarzyna Dżyżdzyk. Nowa wersja przebije propozycje konkurencji, czyli "Azja Express" i "Agenta"?

Zobacz także: zwiastun "Wyspy przetrwania"

dc2nrzb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc2nrzb