Pokazała zdjęcie z mężem sprzed 10 lat. Poznali się w pracy

Anna Kalczyńska pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z mężem.
Anna Kalczyńska pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z mężem.
Źródło zdjęć: © ONS

12.10.2020 21:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Kalczyńska jest szczęśliwą żoną Macieja Maciejowskiego, wieloletniego pracownika TVN. Mężczyzna właśnie rozstał się ze stacją, co stało się dla jego ukochanej dobrym powodem do wspomnień.

Po 16 latach pracy Maciej Maciejowski podjął decyzję o odejściu ze spółki Discovery. Był członkiem zarządu TVN odpowiedzialnym za obszar digital. "Lata pracy w TVN były dla mnie niezwykle inspirujące. To wspaniała firma i ludzie, którym szczególnie chcę podziękować. Moje plany zawodowe idą inną drogą i cieszę się na nowe cyfrowe wyzwania" - ogłosił w oficjalnym komunikacie.

Jego żona Anna Kalczyńska, która współprowadzi "Dzień dobry TVN", wspiera męża w tej decyzji. "Jestem z ciebie dumna. Najlepiej wiem, ile serca zostawiłeś w tym miejscu. A teraz: Hajda! Do przodu!" - napisała na Instagramie.

Dziennikarka nigdy nie ukrywała, że poznała męża w pracy. Doszło do tego w 2006 r., gdy Kalczyńska została zatrudniona jako ekspertka do promocji programu nadzorowanego przez jej przyszłego męża.

"Chyba go na starcie trochę onieśmieliłam, ale szybko odzyskał chłopak rezon. Ułożyliśmy tekst dla prasy, pochylając się nad firmowym sushi. I oto 16 lat później mamy troje dzieci, piękne wspomnienia związane z naszą firmą i jeszcze fajniejsze plany na przyszłość" - wspomina.

Prezenterka zdradziła tym wpisem, że ma problemy z liczeniem. Od 2006 r. jak dotąd minęło 14, a nie 16 lat. Ale jak głosi przysłowie "szczęśliwi czasu nie liczą", więc wybaczamy jej tę drobną pomyłkę.

Ważne, że dzieląc się zdjęciem sprzed lat, nie pomyliła daty publikacji. Fotka pochodzi sprzed 10 lat, gdy małżonkowie pracowali razem w stacji TVN24 i mieli już rocznego syna Jasia.

Widać, że dla Anny Kalczyńskiej czas się zatrzymał. Możemy tylko pozazdrościć jej mężowi.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także