Trwa ładowanie...
d1t1uk8

Pogrzeb Grzegorza Miecugowa. Znamy termin

Pojawiły się już szczegóły dotyczące pogrzebu jednego z najbardziej znanych polskich dziennikarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Miecugow
Grzegorz Miecugow (PAP, Fot: Andrzej Rybczyński)
d1t1uk8

Jak donosi serwis jatrzabpost.pl, ostatnie pożegnanie z Grzegorzem Miecugowem odbędzie się w najbliższy piątek, 1 września o godzinie 11.00. Grzegorz Miecugow zostanie pochowany na Powązkach. Jest to cmentarz, na którym leży wielu zasłużonych Polsce rodaków.

Był znany ze swojej działalności dziennikarskiej w Wiadomościach TVP, Trzecim Programie Polskiego Radia oraz z autorskiego programu "Szkło Kontaktowe" w TVN24. Chorował na raka płuc.

Wielu dziennikarzy ubolewa nad stratą wybitnego kolegi. Beata Tadla zaadresowała do Grzegorza Miecugowa wzruszający wpis, w którym wyraziła wdzięczność za lekcje, które otrzymała od zmarłego kolegi po fachu.

d1t1uk8

- Grzesiu... Nie wierzę. Niepojęte. Jak to brzmi: byłeś??? Twój spokój zostanie we mnie. Wszystko, co od Ciebie mam. Kochany Grześ... ‬Dziękuję za każdą lekcję, za mądrość, którą pięknie się dzieliłeś, za bezcenne puenty, za anegdoty, którymi sypałeś, za to Twoje intelektualne poczucie humoru, za to, że miałam zaszczyt być z Tobą w zacnym gronie MMP, za przyjaźń, która została mimo zmiany telewizyjnych barw, za " Trójkę do potęgi", przy której za kulisami zawsze bawiliśmy się do łez, za ostatnią wspólną podróż do Płocka i tę ostatnią rozmowę... Dziękuję.

Kondolencje składają zarówno przyjaciele i koledzy z pracy, jak i widzowie.

d1t1uk8

Podziel się opinią

Share

d1t1uk8

d1t1uk8