Trwa ładowanie...

Podekscytowana Marzena Rogalska wskoczyła na plecy Tomaszowi Kammelowi. Widzowie byli zaskoczeni

To miał być kolejny weekendowy odcinek "Pytania na śniadanie". Marzena Rogalska zaskoczyła jednak fanów swoim zachowaniem na wizji.

Podekscytowana Marzena Rogalska wskoczyła na plecy Tomaszowi Kammelowi. Widzowie byli zaskoczeniŹródło: East News, fot: VIPHOTO
d48zeit
d48zeit

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel prowadzili weekendowe wydanie "Pytania na śniadanie". Prowadzący słyną z tego, że są bardzo weseli i chętnie wchodzą w interakcje ze swoimi gośćmi. Widać też, że prezenterzy bardzo się lubią prywatnie, co często podkreślają na wizji.

W weekend na kanapie w studiu na Woronicza zasiadła m.in. Ida Nowakowska, jurorka "Dance, dance, dance". Tancerka miała opowiedzieć co nieco o show. W sobotę widzowie mieli okazję zobaczyć pierwszy odcinek drugiej edycji formatu.

ZOBACZ: Marzena Rogalska: Tak! Jestem zakochana!

Rogalska i Kammel, który prowadzi "Dance, dance, dance" byli wyraźnie podekscytowani. Do tego stopnia, że prezenterka postanowiła odtworzyć jeden z najlpopularniejszych układów tanecznych w historii. Chodzi o taniec z "Dirty Dancing" i słynny skok tancerki wprost w ręce Patricka Swayze'go.

d48zeit

Marzena Rogalska nie miała żadnych zahamowań. W pewnym momencie weszła w szpilkach na kanapę i zaplanowała skok na Tomasza Kammela. Dziennikarz wykazał się rozsądkiem i zamiast łapać koleżankę wprost w ramiona (to mogło się nie udać), postanowił, żeby wskoczyła mu na plecy.

Nie zważając na okoliczności, szalona Rogalska uczyniła skok.

"I jak tu was nie uwielbiać?" - spytała jedna z fanek.
"Rewelacja! Uwielbiam waszą parę",
"Niemożliwi jesteście",
"Marzenka, ty wariatko".

d48zeit

Oglądaliście skok Marzeny Rogalskiej na plecy Tomasza Kammela?

d48zeit
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48zeit