Trwa ładowanie...
d239fhx

Podekscytowana Marzena Rogalska wskoczyła na plecy Tomaszowi Kammelowi. Widzowie byli zaskoczeni

To miał być kolejny weekendowy odcinek "Pytania na śniadanie". Marzena Rogalska zaskoczyła jednak fanów swoim zachowaniem na wizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marzena Rogalska
Marzena Rogalska (East News, Fot: VIPHOTO)
d239fhx

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel prowadzili weekendowe wydanie "Pytania na śniadanie". Prowadzący słyną z tego, że są bardzo weseli i chętnie wchodzą w interakcje ze swoimi gośćmi. Widać też, że prezenterzy bardzo się lubią prywatnie, co często podkreślają na wizji.

W weekend na kanapie w studiu na Woronicza zasiadła m.in. Ida Nowakowska, jurorka "Dance, dance, dance". Tancerka miała opowiedzieć co nieco o show. W sobotę widzowie mieli okazję zobaczyć pierwszy odcinek drugiej edycji formatu.

ZOBACZ: Marzena Rogalska: Tak! Jestem zakochana!

Rogalska i Kammel, który prowadzi "Dance, dance, dance" byli wyraźnie podekscytowani. Do tego stopnia, że prezenterka postanowiła odtworzyć jeden z najlpopularniejszych układów tanecznych w historii. Chodzi o taniec z "Dirty Dancing" i słynny skok tancerki wprost w ręce Patricka Swayze'go.

d239fhx

Przeczytaj: Tomasz Kammel i Marzena Rogalska nie będą już prowadzić "Pytanie na Śniadanie"? Jest oświadczenie

Marzena Rogalska nie miała żadnych zahamowań. W pewnym momencie weszła w szpilkach na kanapę i zaplanowała skok na Tomasza Kammela. Dziennikarz wykazał się rozsądkiem i zamiast łapać koleżankę wprost w ramiona (to mogło się nie udać), postanowił, żeby wskoczyła mu na plecy.

Nie zważając na okoliczności, szalona Rogalska uczyniła skok.

"I jak tu was nie uwielbiać?" - spytała jedna z fanek.
"Rewelacja! Uwielbiam waszą parę",
"Niemożliwi jesteście",
"Marzenka, ty wariatko".

d239fhx

Oglądaliście skok Marzeny Rogalskiej na plecy Tomasza Kammela?

d239fhx

Podziel się opinią

Share
d239fhx
d239fhx