Podano przyczynę śmierci Mike'a Batayeha. Rodzina nie powiedziała prawdy

Mike Batayeh zmarł 1 czerwca
Mike Batayeh zmarł 1 czerwca
Źródło zdjęć: © Getty Images | Michael Schwartz
oprac. KBS

14.06.2023 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zdaniem koronera Mike Batayeh nie miał ataku serca we śnie, jak podała rodzina. Aktor zmarł w wyniku samobójstwa.

52-letni Mike Batayeh zmarł 1 czerwca. O śmierci aktora poinformowała rodzina, która powiedziała też, że zmarł we śnie z powodu ataku serca. "Będzie go bardzo brakowało tym wszystkim, którzy go kochali i cenili jego umiejętność rozbawiania innych" - napisała rodzina w oświadczeniu. Teraz okazuje się, że prawda o śmierci Batayeha jest inna.

Koroner hrabstwa Washtenaw poinformował, że Mike Batayeh udusił się wskutek powieszenia. Więcej szczegółów nie ujawnił.

Podobno krewni aktora wiedzieli o jego problemach psychicznych. Batayeh kilka lat wcześniej miał już podjąć próbę samobójczą.

Ponadto zachodnie media prześledziły wpisy aktora na Twitterze. Okazuje się, że już kilka lat wcześniej pisał o samobójstwie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W 2015 r. napisał: "Spójrzmy prawdzie w oczy. Jezus miał myśli samobójcze, a mnie jako katolika uczono, że samobójstwo jest grzechem. Podwójne standardy, bo on był synem szefa", w 2016 r. napisał: "Byliście kiedyś tak znudzeni, że rozważaliście samobójstwo tylko dlatego, że jest to coś do zrobienia?", a w 2019 r. zamieścił post: "Nadszedł sezon wakacyjny. To czas refleksji i odrodzenia. To także czas depresji i samobójstw. Wszystko zależy od perspektywy".

Mike Batayeh wybił się dzięki filmowi "Nie zadzieraj z fryzjerem", ale znaczącą popularność przyniosły mu trzy odcinki serialu "Breaking Bad". Zagrał w nim Dennisa Markowskiego, właściciela pralni chemicznej, która była przykrywką dla wytwórni metamfetaminy.

Choć rola w "Breaking Bad" była zaledwie epizodem w karierze Batayeha, dzięki niej zyskał międzynarodową rozpoznawalność. Aktor przede wszystkim był satyrykiem, który w autorskich stand-upach przełamywał stereotyp wściekłego terrorysty.

Gdzie szukać pomocy?
Gdzie szukać pomocy?© WP
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także