PublicystykaPod postem Pereiry zawrzało na Twitterze. Komentarz internauty rozśmieszy was do łez

Pod postem Pereiry zawrzało na Twitterze. Komentarz internauty rozśmieszy was do łez

Pod postem Pereiry zawrzało na Twitterze. Komentarz internauty rozśmieszy was do łez
Źródło zdjęć: © Twitter
Urszula Korąkiewicz

03.08.2017 13:12, aktual.: 03.08.2017 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samuel Pereira swoim wpisem odnoszącym się do przesłuchania Donalda Tuska wywołał zamieszanie w sieci. Internauci nie mają litości w prześmiewczych komentarzach.

W związku z przesłuchaniem Donalda Tuska na ul. Rakowieckiej, w Warszawie trwa "Wielki Spacer". Zwolennicy byłego premiera, chcąc okazać mu wsparcie, spacerują w okolicach prokuratury, w której jest przesłuchiwany. Do akcji odniósł się na Twitterze Samuel Pereira, redaktor naczelny portalu TVP Info. "Panie @donaldtusk, nie mogę się zjawić na #WIELKISPACER. Jestem unieruchomiony. Myślę, że jeszcze na Rakowieckiej będzie można Pana spotkać" - napisał w poście i zamieścił pod spodem zdjęcie nogi w gipsie.

Obraz
© Twitter

Wpis, który miał być kąśliwym, zabawnym komentarzem, wywołał sporo reakcji. Chyba jednak nie takich, jakich się spodziewał Pereira, bo dowcip obrócił się przeciwko niemu. Jeden z internautów dopiekł zarówno jemu, jak i krytykowanej ostatnio TVP Info. "Oglądalność TVP Info spadła Panu na nogę?" - skwitował. "Oglądalność mała, ale prędkość spadania ogromna, więc siła duża" - wtórował inny użytkownik. Więcej komentarzy możecie zobaczyć poniżej.

Obraz
© Twitter
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (63)
Zobacz także