Trwa ładowanie...
mad men
26-02-2015 19:34

Po serialu "Mad Men" do telewizyjnego "Raportu mniejszości"

Share
Po serialu "Mad Men" do telewizyjnego "Raportu mniejszości"
d44lgga

Laura Regan zasiliła obsadę serialu "Raport mniejszości" ("Minority Report").

Produkcja powstanie ponad 10 lat po filmie z Tomem Cruise'em w roli głównej. Spielberg, reżyser obrazu z 2002 roku, ma wybrać aktora do roli głównej.

W obrazie na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka jest 2054 rok. Na świecie nie ma zbrodni, przyszłość można bowiem przewidzieć, a winnych ukarać nim popełnią przestępstwo. Dowodów niedoszłych zbrodni dostarcza trójka Jasnowidzów na usługach Agencji Prewencji Departamentu Sprawiedliwości, nad której sprawnym działaniem czuwa komisarz John Anderton (Tom Cruise). Pewnego dnia okazuje się, że za 36 godzin Anderton zabije człowieka. Zaczyna się wyścig z czasem.

d44lgga

Akcja serialu rozgrywać się będzie 10 lat po wydarzeniach z filmu. W pilocie serialu głównym bohaterem będzie jeden z Jasnowidzów, Dash, który próbuje wieść normalne życie. Jego spokój zakłóca spotkanie z panią detektyw, Larą Vegą, która ma problemy ze swoją przeszłością. Razem uda się im znaleźć właściwe wykorzystanie dla daru Dasha.

W cyklu zagrają Daniel London i Li Jun Li. Teraz dołączyła do nich Laura Regan, która zagra Agathę, przyrodnią siostrę Dasha.

Scenariusz pilota pisze Max Borenstein, a reżyseruje Mark Mylod.

Laura Regan znana jest z roli Jennifer Crane w serialu "Mad Men". Wystąpiła także w filmach "Niezniszczalny" czy "Oni".

d44lgga
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44lgga