Po przejęciu TVP Magdalena Ogórek odebrała telefon. Oto co powiedziała

Magdalena Ogórek wkrótce pożegna się z pracą w TVP?
Magdalena Ogórek wkrótce pożegna się z pracą w TVP?
Źródło zdjęć: © KAPiF | Picasa
oprac. MOS

20.12.2023 14:21, aktual.: 20.12.2023 14:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Powiew zmian nagle i gwałtownie dotarł do TVP. Przerwano nadawanie kanałów informacyjnych, na których pojawiała się Magdalena Ogórek. Jaka była jej reakcja?

Po przyjęciu przez Sejm uchwały dotyczącej przywrócenia ładu prawnego oraz bezstronności i rzetelności mediów publicznych oraz Polskiej Agencji Prasowej, minister kultury odwołał rady nadzorcze i prezesów TVP, Polskiego Radia i PAP. O godz. 11:18 przerwano nadawanie TVP Info i stacji regionalnych, wyłączono też portal tvp.info. Obecnie kanały informacyjne transmitują przekaz seriali i programów TVP2.

W siedzibie TVP trwa protest, w którym biorą udział niektórzy pracownicy spółki oraz politycy Zjednoczonej Prawicy. Dotychczas na korytarzach Woronicza nie była widziana Magdalena Ogórek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Redakcja Plejady postanowiła odezwać się do pracownicy TVP Info i poprosić ją o komentarz do bieżącej sytuacji w jej miejscu pracy. Ogórek odpowiedziała tylko: - Jestem zajęta i nie będę na ten temat rozmawiała.

Przypomnijmy, że zaledwie przed kilkoma dniami w rozmowie z Pudelkiem zapewniała, że zamierza dalej pracować w TVP Info i nie przejmuje się "nagonką".

- Wróciłam wczoraj (tj. 17 grudnia) do pracy, po chorobie, nadal jestem jeszcze zachrypnięta, ale bardzo się cieszę, że mogłam spotkać się z widzami. Zwłaszcza że pod budynkiem TVP przy ulicy Powstańców Warszawy czekał na mnie Pan, który ogląda m.in. mój program i podarował mi piękny bukiet. Zdaję sobie sprawę, że medialna nagonka trwa, informacji o zmianach w Telewizji Polskiej jest coraz więcej, ale mogę zapewnić, że ja się na nich nie skupiam - powiedziała Magdalena Ogórek.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o najlepszych (i najgorszych) reklamach świątecznych, wielkich potworach w "Monarchu" na AppleTV+ i szokującym znęcaniu się nad ludźmi w "Special Ops: Lioness" na SkyShowtime. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (210)
Zobacz także