Trwa ładowanie...

Po 18 latach wyciekło zdjęcie Billa Clintona. W towarzystwie ofiary pedofila

"Daily Mail" dotarł do zdjęcia, które jeszcze nigdy nie ujrzało światła dziennego. Widać na nim Billa Clintona masowanego przez Chauntae Davis, jedną z ofiar pedofila - Jeffreya Epsteina.

Po 18 latach wyciekło zdjęcie Billa Clintona. W towarzystwie ofiary pedofilaŹródło: Getty Images
d2wiguu
d2wiguu

Sprawa milionera skazanego za pedofilię - Jeffreya Epsteina - nie cichnie. Wręcz przeciwnie - wypływają nowe fakty, zeznania świadków, także niewidziane wcześniej przez opinię publiczną zdjęcia. Wszystko to w związku z procesem, jaki lada moment ruszy przeciwko Ghislaine Maxwell - przyjaciółce Epsteina, którą oskarża się współudział w wykorzystywaniu nieletnich dziewczyn.

Sąd odtajnił ostatnio część zeznań, które obciążają Maxwell. Kobiecie grozi wiele lat więzienia, jeśli nie dożywocie. Milionerka czeka na proces w areszcie, ale to nie znaczy, że dziennikarze siedzą z założonymi rękami. Szukają powiązań pomiędzy Maxwell, Epsteinem i innymi wpływowymi gośćmi ich luksusowych willi. Potwierdzono już, że jednym z nich był Bill Clinton.

Zobacz: Były policjant zdradza kulisy przesłuchań. "Kłamstwo widać, słychać, a czasem i czuć"

"Daily Mail" pokazał zdjęcie z 2002 roku. Jest na nim Bill Clinton i Chauntae Davis. 22-latka była zatrudnioną przez Epsteina "masażystką". Zdjęcie zrobiono podczas podróży humanitarnej do Afryki, którą Epstein odbył ze swoimi znanymi przyjaciółmi prywatnym samolotem - nazywanym "Lollita Express". Poza Clintonem na pokładzie miał znajdować się także Kevin Spacey.

d2wiguu

Na zdjęciu widzimy, jak Davies masuje kark byłemu prezydentowi. Są na lotnisku w Portugalii, gdzie uzupełniali paliwo.

O tej podróży dużo mówiło się w mediach. Była o tym mowa w głośnym filmie dokumentalnym "Jeffrey Epstein: Obrzydliwe bogaty". Zdjęcia i relacja Chauntae są dowodem na to, że Clinton miał bliski kontakt z milionerem, którego kilka lat później skazano za wykorzystywanie nieletnich kobiet.

Davies była jedną z nich. Wyznała, że jej pracodawca wielokrotnie ją gwałcił. Natomiast wspomniana już Ghislaine Maxwell zmuszała ją do wykonywania erotycznych masaży dla niej, Epsteina, a także jego gości.

W związku z tym pojawiło się wiele domysłów, czy także Bill Clinton korzystał z takich "usług".

d2wiguu

Davies jednak podkreśla, że prezydent był "prawdziwym dżentelmenem" i traktował ją z szacunkiem.

"Choć zdjęcie wygląda dziwnie, prezydent Clinton był dżentelmenem przez całą naszą podróż i nie widziałam nic złego z jego udziałem" - zwróciła uwagę Davies w rozmowie z mediami.

Chauntae Davis planuje wydać książkę, w której opowie o swoich relacjach z Epsteinem.

d2wiguu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wiguu