Piotr Gąsowski uderzył w Kukiza. Napisał kilka mocnych słów

Piotr Gąsowski nie może uwierzyć, co się stało z Pawłem Kukizem. Poszło o "lex TVN"
Piotr Gąsowski nie może uwierzyć, co się stało z Pawłem Kukizem. Poszło o "lex TVN"
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

12.08.2021 07:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przegłosowany projekt ustawy "lex TVN" i postawa posłów Kukiz’15 wzbudziły duże emocje wśród wielu gwiazd muzyki i telewizji. Piotr Gąsowski w stanowczy sposób odniósł się do zachowania Pawła Kukiza. Prezenter stwierdził, że historia bezwzględnie oceni jego byłego kolegę.

W środę 11 sierpnia po wielogodzinnym zamieszaniu w Sejmie partia rządząca przegłosowana projekt nowelizacji polskiej ustawy o radiofonii i telewizji zwany potocznie "lex TVN". Sposób, w jaki to zrobili, wywołał wielkie kontrowersje. Chodzi o zarządzenie reasumpcji głosowania przez marszałek Elżbietę Witek chwilę po tym, jak opozycja wygrała głosowanie w sprawie odroczenia obrad do 2 września.

Okazało się, że posłowie Kukiz’15 zmienili zdanie i zarzekali się, że przy głosowaniu… omyłkowo poparli odroczenie obrad. Szymon Hołownia szybko stwierdził, że Witek dokonała "zamachu stanu". W błyskawicznym tempie sieć zaczęły zalewać także krytyczne komentarze na temat Pawła Kukiza.

Wśród komentujących był m.in. Janusz Panasewicz, który napisał bez ogródek o Kukizie. Głos zabrał także Piotr Gąsowski, współprowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo", na swoim InstaStory. Na wstępie zaznaczył, że będzie posła bronił, jeśli ten powie, że "zwariował i ma chwilowe zaćmienie świadomości".

"Że ty to nie ty, tylko twój dwubiegunowy kuzyn… Tylko w takim przypadku będę w stanie cię usprawiedliwiać. Ale jeśli tego nie zrobisz… żal mi ciebie będzie! A historia oceni cię bezwzględnie, bo wszystko, co mogłeś… przes...ałeś! Twój były kolega Gąs" – napisał.

Piotr Gąsowski nie ma wątpliwości co do Pawła Kukiza
Piotr Gąsowski nie ma wątpliwości co do Pawła Kukiza© fot. Instagram
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (323)
Zobacz także