Piotr Cyrwus zagra w nowym serialu. Zarobi bajońską sumę

Piotr Cyrwus robi wszystko, by odciąć swój wizerunek od Ryśka Lubicza
Piotr Cyrwus robi wszystko, by odciąć swój wizerunek od Ryśka Lubicza
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
Kamil Dachnij

19.05.2021 08:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy Piotr Cyrwus odszedł z "Klanu", sporo osób nie wierzyło, że będzie miał jakąś karierę. Jednak stało się zupełnie inaczej – aktor od tamtego czasu pojawił się w wielu produkcjach. Teraz okazało się, że zobaczymy go w nowym serialu, za który może zarobić naprawdę duże pieniądze.

Piotr Cyrwus dał się poznać wszystkim jako Rysiek Lubicz z serialu "Klan". Aktor grał w nim przez 15 lat, ale w pewnym momencie stwierdził, że potrzebuje nowych wyzwań. Zaczęło mu przeszkadzać, że wszyscy widzieli w nim "poczciwego" Ryśka. – Kiedyś nawet prezydent Aleksander Kwaśniewski zwrócił się do mnie: "panie Ryśku". Podziwiam go za to, że oglądał "Klan" i znał mojego bohatera, ale zrobiło mi się przykro – opowiadał w jednym z wywiadów.

Pierwszym mocnym zerwaniem z tym wizerunkiem była rola Cyrwusa w filmie krótkometrażowym "Fanatyk", gdzie zagrał Andrzeja Gałeckiego. Obraz powstał na podstawie copypasty o wędkarzu, znanej internautom jako "Mój stary to fanatyk wędkarstwa". O produkcji pisaliśmy ostatnio w kontekście nietypowej kontynuacji, jaką była reklama "Zarybianie", w której pojawił się także Cyrwus. Teraz okazuje się, że aktor ponownie wcieli się w Gałeckiego.

– Kręcony jest serial na podstawie filmu "Fanatyk". Film miał zaledwie 30 min, dlatego powstają dodatkowe sceny – powiedział informator "Super Expressowi". Zdjęcia zaczęły się w marcu. Zostały nakręcone już cztery odcinki, a planowanych jest osiem. – Prawdopodobnie serial będzie dostępny w telewizji albo na Netfliksie. Trwają rozmowy – czytamy.

Co więcej, tabloid poinformował, że Cyrwus za rolę może dostać nawet 100 tys. zł. W czasie pandemii koronawirusa taka suma robi podwójne wrażenie. Bo jak sam Cezary Pazura mówił w listopadzie ub.r., z powodu wirusa stawki dla aktorów spadły przynajmniej dwukrotnie. Wielu z nich zresztą przez dłuższy czas nie mogło pracować. Jak widać Cyrwus, który zaskoczył ostatnio wszystkich kreacją księdza w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt", radzi sobie naprawdę dobrze w nowej rzeczywistości.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także