Piotr Balicki walczy o życie. Prezenter zamieścił wymowny wpis

Piotr Balicki poinformował, że walczy z nowotworem
Piotr Balicki poinformował, że walczy z nowotworem
Źródło zdjęć: © Instagram

24.03.2022 13:42, aktual.: 24.03.2022 22:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Balicki zyskał uznanie widzów takich programów jak "Mali giganci" czy "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zarażał wszystkich pozytywną energią. Optymistyczne nastawienie go nie opuszcza, choć od kilku tygodni wie, że jego życie jest zagrożone chorobą. Jego najnowszy wpis na Instagramie udowadnia, że nie traci nadziei na lepsze jutro.

Piotr Balicki od lat pracuje przy produkcji programów telewizyjnych jako animator publiczności (tzw. warm-upper). - To osoba, która czuwa nad tym, aby widownia biorąca udział w programie, wiedziała, jak zachować się w danych momentach nagrania – tłumaczył w jednym z wywiadów. Pierwszą pracę w TV dostał jeszcze przed maturą.

Widzowie znają Balickiego także z "Małych gigantów", gdzie był trenerem. Brał udział w nagraniach "Mam Talent" i "Twoja twarz brzmi znajomo".

W lutym 2022 r. Balicki poinformował w mediach społecznościowych, że wykryto u niego chorobę nowotworową. Prezenter obiecał fanom, że postara się podejść do leczenia z optymizmem, a nawet poczuciem humoru. Zapowiedział, że nie pokaże się z "rurkami w nosie", za to na jego profilu na Instagramie nie zabraknie "pogodnych pielęgniarek" i zupy mlecznej.

Od tamtego czasu rzadko zamieszczał nowe wpisy. Co jakiś czas wrzuca jednak wymowne i inspirujące treści na InstaStory. Najlepszy przykład mamy poniżej. Balicki napisał:

"Jakby ktoś z was miał dzisiaj tak zły dzień, że myśli, że to już koniec, kaput, amba, nie będzie niczego dalej, życie jest do d..y, albo jeszcze głębiej, ni cholery nic się nie chce, wystarczy, dosyć tego, nic nie ma sensu, oszukali, zdradzili, odeszli, zabrali. Albo po prostu swędzi mnie czoło i to też mnie wku…

To polecam pomyśleć to, co ja sobie obecnie myślę..." – napisał prezenter, który na następnym slajdzie pokazał swoje zdjęcie z napisem w tle: "Jeszcze będzie przepięknie".

Balicki zamieścił wymowny wpis
Balicki zamieścił wymowny wpis© Instagram
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także