Bywało naprawdę źle. "Trzymała mnie, gdy upadałam, nie przynosiłam dochodów"

Agnieszka Chylińska od lat przyjaźni się ze swoją agentką.
Agnieszka Chylińska od lat przyjaźni się ze swoją agentką.
Źródło zdjęć: © AKPA, Facebook

19.04.2021 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chylińska na swoim facebookowym profilu dodała niecodzienny wpis. Pokazała zdjęcie z agentką, która zajmuje się jej sprawami zawodowymi od 16 lat. Agnieszka i Joanna są najlepszymi przyjaciółkami, co w show-biznesie nie zdarza się często.

Agnieszka Chylińska w mediach społecznościowych co jakiś czas wspomina swoją agentkę, z którą pracuje od lat. Nie ukrywa, że docenia Joannę i uwielbia jej osobowość. Menadżerka zajmuje się karierą Chylińskiej, ale kobiety są nierozłączne nie tylko ze względu na kwestie zawodowe.

"Od 16 lat RAZEM. Mój Anioł Stróż. Moja Agentka. Przy Niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy Niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem. Jesteśmy mamami, każda dźwiga codziennie swoje troski. Joasia zawsze z klasą obok mnie, dyskretnie, bez lansu. W pełni oddana, zaangażowana, niezmordowana. Tytan pracy" - napisała piosenkarka.

Chylińska podkreśliła, że Joanna Ziędalska-Komosińska jest przy niej na dobre i na złe. NIe opuściła Agnieszki, nawet gdy nie działo się u niej najlepiej.

"Lubię to zdjęcie. Joasia zawsze trzymała mnie za rękę nie tylko wtedy gdy odbierałam nagrody i dzierżyłam w rękach platynowe płyty. Trzymała mnie gdy było naprawdę ciemno, gdy upadałam, gdy błądziłam, gdy cierpiałam lub 'nie przynosiłam dochodów'. W świecie plotek, głupot i sezonowych przyjaźni ta relacja jest dla mnie jak piękny słoneczny dzień. Trzymajmy się za łapki Joasia" - dodała gwiazda.

Agnieszka Chylińska od lat działa na polskiej scenie muzycznej, ale jest też pisarką książek dla dzieci oraz gwiazdą telewizji. Była jurorką w 12 sezonach show "Mam talent" i w 3 edycjach "Małych gigantów".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także