Trwa ładowanie...

Piosenka Dawida Podsiadło pojawiła się w najnowszym serialu Netfliksa na podstawie powieści Jacka Dukaja.

Piosenka Dawida Podsiadło pojawiła się w serialu Netfliksa. Międzynarodowa produkcja "Kierunek: Noc" miała premierę 1 maja.
Share
Piosenka Dawida Podsiadło pojawiła się w najnowszym serialu Netfliksa na podstawie powieści Jacka Dukaja.
Źródło: ONS
d2moo4h

Dawid Podsiadło zachwycił producentów nowego serialu Netfliksa "Kierunek: Noc". W produkcji zainspirowanej książką "Starość Aksolotla" Jacka Dukaja pojawił się utwór "Najnowszy klip" z płyty "Małomiasteczkowy". Piosenka ma już ponad 17,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Dzięki serialowi ma szansę zdobyć dużo więcej.

Piosenka pojawiła się wcześniej w ścieżce dźwiękowej filmu "(Nie)znajomi", czyli polskiej wersji "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

"Kierunek: noc" to pierwsza belgijska produkcja oryginalna Netfliksa. W powstaniu serialu wzięła udział międzynarodowa ekipa, w tym polscy producenci i aktorzy.

d2moo4h

6-odcinkowy serial jest oparty na motywach powieści Jacka Dukaja "Starość aksolotla". Książka opowiada o postapokaliptycznym świecie, w którym kosmiczny kataklizm sterylizuje Ziemię ze wszystkiego, co żywe. Nielicznym udaje się przekopiować scyfryzowane umysły na dyski twarde. Pogrążeni w nostalgii ocaleńcy tworzą nowe ideologie, religie i systemy polityczne.

Serial miał premierę na Netfliksie 1 maja.

Zobacz także: Kierunek: noc - polski zwiastun

d2moo4h

Podziel się opinią

Share
d2moo4h
d2moo4h