Pikantne walentynki w "Na Wspólnej". Brzozowscy będą mieli erotyczną przygodę z sąsiadami

Pikantne walentynki w "Na Wspólnej". Brzozowscy będą mieli erotyczną przygodę z sąsiadami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.01.2018 16:25, aktual.: 27.01.2018 16:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maks i Ilona Brzozowscy zostaną wkrótce postawieni w bardzo niekomfortowej sytuacji. W odcinku, którego premierę zaplanowano na dzień zakochanych, bezpruderyjna para sąsiadów zaproponuje im seks grupowy.

Wygląda na to, że 2629 odc. (premiera 14 lutego o 20:15) "Na Wspólnej" upłynie pod znakiem gorących emocji. Anna, najbliższa sąsiadka Brzozowskich, zwabi Maksa do daczy, gdzie pojawi się także Cezary, mąż Anny w towarzystwie niczego niespodziewającej się Ilony Brzozowskiej. Podstępni sąsiedzi będą chcieli uwieść znajome małżeństwo i namówić na wspólny seks. Na oczach Maksa i Ilony zaczną się pieścić, całować i zapraszać do przeżycia erotycznej przygody.

Ilona nie da się jednak namówić i po chwili opuści z Maksem posiadłość sąsiadów. Anny wcale to nie zrazi i nadal będzie przekonywać atrakcyjną sąsiadkę, że powinni do nich dołączyć i urozmaicić życie erotyczne.

Słowa Anny najwyraźniej padną na podatny grunt, gdyż w 2635 odc. Maks i Ilona, tym razem pełni świadomi, przekroczą próg domu sąsiadów z wiadomym zamiarem. Czy widzowie "Na Wspólnej" będą mieli okazję zobaczyć erotyczną przygodę Brzozowskich?

Będziecie oglądać walentynkowy odcinek?

Oglądaj "Ucho prezesa" w Telewizji WP:

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także