Trwa ładowanie...

Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak w DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła wywiadu w programie śniadaniowym "DDTVN". Wyjawiła tajemnicę firmy męża.

Share
Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak w DDTVNŹródło: East News
dd8m32m

Kilka miesięcy temu Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła tragedię. W sierpniu na jeziorze Kisajno zginął jej mąż, producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Dziennikarka bardzo przeżyła tę tragedię, ale wspiera ostatni projekt milionera jakim jest film "Ukryta gra". Widzowie mogą go zobaczyć w kinach już od 8 listopada. Z tej okazji prezenterka udzieliła pierwszego wywiadu w "Dzień Dobry TVN".

Materiał zostanie wyemitowany w programie 9 listopada, ale portal Jastrząb Post opublikował już pierwsze fragmenty. Rozmowę przeprowadziła Dorota Wellman. Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, czy firma jej męża Watchout Studio poradzi sobie bez niego.

ZOBACZ: Poruszona Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z premiery "Ukrytej gry" w towarzystwie Zosi Ślotały

- Myślę, że tak, bo Watchout, to jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić - powiedziała.

dd8m32m

Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka część projektów będzie realizowana, a jeden nie. Mowa o filmie, w którym Piotr Woźniak-Starak miałby zadebiutować w roli reżysera.

- Jest jeden projekt, nad którym Piotrek pracował i to miał był jego debiut reżyserski. On o tym marzył. To miał być jego debiut z jego ukochanymi aktorami, czyli w rolach głównych Magda Boczarska i Tomek Kot. Magda Boczarska w podwójnej roli, bo miała zagrać bliźniaczki. To też było takie duże wyzwanie. Film miał mieć tytuł Czarne serca, takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział. Myślę, że to byłby niezwykły, bardzo oryginalny projekt. Nie było takiego na polskim rynku. Piotrek lubił też robić coś, co będzie inne zupełnie i będzie przełamywać jakieś bariery - wyjawiła Agnieszka Woźniak-Starak w "DDTVN".

Cała rozmowa zostanie wyemitowana 9 listopada w programie "Dzień Dobry TVN".

dd8m32m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dd8m32m
dd8m32m