Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak. Udzieli go w "Dzień Dobry TVN"

Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak. Udzieli go w "Dzień Dobry TVN"
Źródło zdjęć: © ONS.pl

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak chętnie wspiera promocję filmu "Ukryta gra", który współtworzył jej tragicznie zmarły mąż. Wywiad w "Dzień Dobry TVN" najprawdopodobniej będzie dotyczył dzieła, które pozostawił po sobie producent.

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża stara się żyć normalnie. Dziennikarka pojawiła się ostatnio na premierze filmu "Ukryta gra", a wcześniej wraz z teściami na branżowej imprezie. Wielkim wsparciem dla gwiazdy TVN są jej przyjaciele i rodzina. Sama Agnieszka podkreśliła to w jednym z wpisów w swoich mediach społecznościowych.

Okazuje się również, że Agnieszka Woźniak-Starak jest już gotowa na pierwszy wywiad. Jak podaje "Fakt", prezenterka udzieli go już w sobotę 9 listopada na antenie TVN w programie "Dzień Dobry TVN". Zbiega się to w czasie z premierą najnowszego filmu Piotra Woźniaka-Staraka, który oficjalną premierę ma dzień wcześniej.

- Uważa, że jest to winna Piotrowi. Poza tym jest kompetentna w temacie filmu, bo zna go od podszewki. Spędziła przecież na planie bardzo dużo czasu - mówi informator tabloidu.

Agnieszka Woźniak-Starak wystąpi w "DDTVN"

Agnieszka Woźniak-Starak udzieli wywiadu w "Dzień Dobry TVN" już 9 listopada. Dziennikarka najprawdopodobniej opowie o kulisach pracy na planie "Ukrytej gry". Piotr Woźniak-Starak był współproducentem tego dzieła. Niestety nie doczekał premiery filmu.

W sierpniu na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do tragicznego wypadku. Media obiegła informacja, że najprawdopodobniej zaginął Piotr Woźniak-Starak, który nocą pływał łodzią. Kilka dni później smutne informacje potwierdziły się, a służby wydały oświadczenie, że odnaleziono ciało producenta.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także