Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
01-12-2009 15:18

"Pierwsza Miłość" zarobiła 600 mln zł

Z danych TNS OBOP wynika, że spoty reklamowe wyemitowane tylko przy premierowych odcinkach serialu zapewniły stacji wpływy reklamowe na poziomie 600 mln zł.

"Pierwsza Miłość" zarobiła 600 mln złŹródło: Telewizja Polsat
d369tkt
d369tkt

1 grudnia Polsat wyemituje tysięczny odcinek serialu "Pierwsza Miłość". Średnia widownia nadawanego od 2004 r. formatu wynosi 2 mln osób.

Na początku grudnia okrągły jubileusz Pierwszej Miłości. 1000. odcinek na 5 lat serialu

Serial, który codziennie przyciąga przed telewizory ponad 2-milionową rzeszę wiernych fanów wkracza w nową fazę. Już na początku grudnia będziemy mogli zobaczyć w Polsacie 1000. odcinek „Pierwszej Miłości”. 5 lat pracy to okazja do podsumowań, ale także do wprowadzenia zaskakujących zmian scenariuszowych: Widzowie będą mieli szansę zobaczyć naprawdę niesamowite historie i wydarzenia, których nie mogliby się spodziewać – uchyla rąbka tajemnicy Monika Salińska, II Kierownik Produkcji.

Sporo zamieszania do akcji wprowadzają nowi aktorzy: Sylwia Gliwa, Michał Koterski , Artur Chamski czy Agnieszka Frykowska, a także intrygujący wątek serialu. Marysia zacznie obawiać się o swoje małżeństwo z Pawłem w związku z pojawieniem się w ich życiu jego byłej dziewczyny – atrakcyjnej modelki Magdy (Marysia Góralczyk). Czy była pierwsza miłość Pawła postawi pod znakiem zapytania ich uczucia? Jaki wpływ na relacje głównych bohaterów będzie miało pojawienie się nowego wielbiciela Marysi, Dr Stasiaka (Bogdan Brzyski)?

d369tkt

Większa obsada, świeża szata graficzna oraz intrygujące historie na pewno przyciągną nowych widzów. Niezmienne pozostają natomiast urzekające plenery Wrocławia, tytułowa piosenka oraz pierwsza miłość, o której opowiada. To uczucie często przenosiło się z serialu do prawdziwego życia. Aneta Zając (Marysia) na planie spotkała swoją wielką miłość – Mikołaja Krawczyka (Paweł). Pierwsza miłość połączyła również Rafała Kwietniewskiego (Bartek) i Dorotę Łukaszewicz (Zosia) oraz Łukasza Dziemidoka (Patryk) i Magdalenę Margulewicz (Stefani).

Serial, który obchodzi 5-tą rocznicę swojego istnienia, pojawił się na ekranach w listopadzie 2004 roku. Kierownik Produkcji „Pierwszej Miłości", Andrzej Młynarczyk, tak opowiada o jego zwariowanych początkach: Pierwszy odcinek serialu dostarczyliśmy do Polsatu w ostatniej chwili. Tak długo trwały prace nad jego ostatecznym kształtem i czołówką, że ledwo zdążyliśmy na emisję. Oczywiście teraz już taka sytuacja nie miałaby możliwości się zdarzyć. „Pierwsza Miłość” do dobrze zorganizowana maszyna. Działająca nieprzerwanie od pięciu lat. W ciągu tego czasu wiele się zmieniło. Jak zauważa kostiumograf: Zaczynaliśmy pracę z dziećmi , teraz pracujemy z dorosłymi. Serialowy Marek, czyli Maciej Tomaszewski tak podsumowuje swoją przygodę z serialem: Pierwsza Miłość przewróciła moje życie do góry nogami. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi, pracuję z profesjonalistami. Wspaniale spędzam czas. Przez 5 lat pracy wyprodukowano 33000 minut serialu, przez który przewinęło się ponad 1200 aktorów w tym między innymi: Maria
Pakulnis, Karol Strasburger, Sonia Bohosiewicz i śp. Leon Niemczyk oraz znane gwiazdy TV- Krzysztof Ibisz, Marta Wiśniewska i Rafał Mroczek.

Dla młodych aktorów przygoda z serialem była początkiem prawdziwej kariery. Tak opowiada o niej Aneta Zając: Kiedy zaczynaliśmy pracę reżyser obsady powiedział do nas: - Zobaczycie, za pół roku nie będziecie mogli przejść spokojnie ulicą.- Dla młodych studentów bez większego filmowego doświadczenia było to zupełnie nie do pomyślenia, ale po pół roku zobaczyliśmy, że faktycznie mówił prawdę. Rozpoznawalność, z jaką się spotkaliśmy zupełnie nas zaskoczyła. Ale jest to miłe zaskoczenie.

Czytaj więcej: Pierwsza miłość

d369tkt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d369tkt