Pierwsza miłość wystawiona na próbę

Pierwsza miłość wystawiona na próbę
Źródło zdjęć: © Polsat

23.11.2009 11:47, aktual.: 18.04.2017 11:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z okazji pięciolecia „Pierwszej Miłości” na widzów czekają nowe, zaskakujące wątki serialu. Miłość Pawła i Marysi, która od prawie tysiąca odcinków przykuwa uwagę fanów, zostanie wystawiona na wyjątkowo ciężką próbę.

Pierwsza miłość wystawiona na próbę - czy małżeństwu Marysi i Pawła grozi rozwód? W miłosnym trójkącie pojawi się ten czwarty…

Pojawienie się byłej dziewczyny Pawła, pięknej modelki Magdy (Marysia Góralczyk), poruszy lawinę niedomówień i wątpliwości w życiu dwójki głównych bohaterów. Okaże się, że fundamenty związku Marysi i Pawła nie są ze skały. W ich stabilne dotychczas relacje wkradną się podejrzenia i brak zaufania.

Czy niepewność i drobne kłamstwa staną się przyczyną rozpadu ich związku? Czy najważniejsza miłość serialu przetrwa te zawirowania?

Z biegiem czasu urok dawnej miłości wystawi na próbę wierność Pawła. Marysia będzie zdezorientowana. Jakie uczucia budzi w jej mężu Magda? Czy to jest chwilowe zauroczenie czy głęboka fascynacja? A może tylko sentyment do byłej dziewczyny… Marysia czuje, że Paweł się od niej oddala, a w ich związku brakuje szczerości. Ten kryzys zbiegnie się w czasie ze zmianami w życiu Marysi. Na uczelni pojawi się nowy wykładowca, przystojny lekarz Michał Stasiak (Bogdan Brzyski), u którego Marysia odbywała kiedyś praktyki.

Teraz doktor Stasiak będzie szukał sposobności, aby zbliżyć się do dziewczyny. Rozczarowana swoim życiem uczuciowym Marysia mimowolnie zacznie porównywać męża z nowym adoratorem.

A ten ma cechy, których brak Pawłowi. Jest zdecydowany, opanowany i stanowczy, a co najważniejsze – wie, czego chce od życia! Paweł wypada blado w tym porównaniu.

W dodatku od pewnego czasu chłopak zachowuje się podejrzanie… Czy kierowana chęcią rewanżu na mężu Marysia zaangażuje się w romans?

Czytaj więcej: Pierwsza miłość

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także