Trwa ładowanie...
d13btjf

"Pierwsza miłość": Paulina Drażba zagra w serialu

To już jej trzecia rola aktorska! Po debiucie w serialu „Barwy szczęścia” i roli w filmie Piotra Wereśniaka „Wkręceni 2” prezenterka pojawi się w serialu „Pierwsza miłość”. Odcinki z jej udziałem zostaną wyemitowane już w październiku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Drażba zagra siebie w serialu "Pierwsza miłość"
Paulina Drażba zagra siebie w serialu "Pierwsza miłość" (Materiały prasowe)
d13btjf

Paulina Drażba zagra samą siebie, czyli dziennikarkę telewizyjną. W studiu fitness, po zajęciach z jogi Paulina spotka Kingę (w tej roli Aleksandra Zienkiewicz). Zaczną rozmawiać i dziennikarka zaproponuje Kindze wywiad przed kamerami.

- W scenariuszu była informacja, że wychodzę z zajęć jogi. Jako że prywatnie praktykuję jogę, pojechałam do Wrocławia w swoim stroju, w którym na co dzień zmagam się z asanami. Kostiumografki zaakceptowały mój strój, więc w serialu wyglądam tak, jak na zajęciach jogi w Warszawie – mówi prezenterka.

W kolejnym odcinku Paulina będzie przeprowadzała wywiad z Kingą i Jankiem Stańczukiem (Maciej Mikołajczyk).

d13btjf

- Graliśmy tę scenę w największe czerwcowe upały, było ponad 30 stopni, studio plenerowe. To było wyzwanie, ale było świetnie. Czekam na efekt – wspomina Paulina.

Studio na wrocławskich Bielanach zrobiło na dziennikarce ogromne wrażenie.

- Tam nagrywana jest nie tylko „Pierwsza miłość”, ale też „Świat według Kiepskich”. I nawet na mnie, pracującej w mediach od 17 lat, zrobiło wrażenie to, że podczas przerwy obiadowej siadają przy stolikach bohaterowie różnych seriali – mówi.

Prezenterka lubi pracę przed kamerą. Jak widać, świetnie sobie radzi nie tylko w roli dziennikarki, ale też aktorki. Kto wie, czy to nie jest początek dłuższej współpracy dziennikarki z tym serialem?

d13btjf

Podziel się opinią

Share

d13btjf

d13btjf