Trwa ładowanie...

Paulina Drażba opowiedziała o ciężkiej chorobie. "Rok temu zaczęłam nowe życie"

Nie każdy ma tyle odwagi. Dziennikarka Polsatu postanowiła na swoim profilu opowiedzieć o tym, co przeżyła rok temu i z jaką chorobą musi się mierzyć.

Paulina Drażba opowiedziała o ciężkiej chorobie. "Rok temu zaczęłam nowe życie"Źródło: ONS.pl
d55tri2
d55tri2

"To była bardzo cenna lekcja. Rok temu zaczęłam nowe życie. I chcę, abyś wiedział, że to, że masz dwadzieścia czy trzydzieści lat nie czyni Cię z automatu nieśmiertelnym. Na pewno często słyszysz: dbaj o siebie, nie stresuj się, rzuć palenie, znajdź czas na sport, wysypiaj się, jedz zdrowo - ależ tego dużo, prawda? A to dopiero początek. Taaaak, ja też wielokrotnie słyszałam, że jeśli żyję w nieustannym stresie, na pełnych obrotach, powinnam być bardziej ostrożna. Ale JA? I* tak właśnie rok temu trafiłam do szpitala z podejrzeniem zawału serca.* Po kilku dniach na intensywnej terapii stwierdzono u mnie kardiomiopatię takotsubo, niewydolność serca nazywaną również zespołem złamanego serca. A w moim...był maj" – zaczęła swój obszerny wpis.

Choroba, z którą ma do czynienia dziennikarka jest bardzo rzadka. Stąd też wiele ludzi mogłoby się załamać, gwiazda Polsatu jednak postanowiła zawalczyć. "W światowym rejestrze pacjentów prowadzonym przez ośrodek w Zurychu figuruje 1750 osób. Zazwyczaj pojawia się w momencie silnego stresu, ważnych czy trudnych wydarzeń, a w moim życiu właśnie zaczynał się kolejny miesiąc. Spokojny, piękny, słoneczny…" – kontynuowała.

Paulina Drażba przyznała również, że choroba doprowadziła do tego, iż musiała zmienić swoje życie. Nieco zwolnić i poukładać wszystko na nowo. Jak widać można zadbać o siebie, a przede wszystkim o zdrowie. Przypomnijmy, że Drażba aktualnie prowadzi program "Zoom na miasto" w Polsat Cafe.

d55tri2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d55tri2