Seriale polskie"Pierwsza miłość" odc. 2521 - komornik w "Barbarianie"! Czy klub zostanie zamknięty?

"Pierwsza miłość" odc. 2521 - komornik w "Barbarianie"! Czy klub zostanie zamknięty?

"Pierwsza miłość" odc. 2521 - komornik w "Barbarianie"! Czy klub zostanie zamknięty?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.09.2017 09:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znany każdemu widzowi "Pierwszej miłości" lokal "Barbarian" znajdzie się nad przepaścią! Wszystko oczywiście przez długi Cezarego. W klubie pojawi się komornik.

Kłopoty "Barbariana" to wątek, który pojawił się w "Pierwszej miłości" jeszcze przed wakacyjną przerwą. Menadżer lokalu - Cezary - przez swoją niegospodarność popadł w ogromne długi. To oczywiście odbiło się na jakości usług restauracji. Teraz właściciel klubu będzie musiał zmierzyć się z naprawdę sporym problemem. Do drzwi baru zapuka bowiem komornik. Jak z tej sytuacji wyplącze się Cezary? Oprócz tego w najnowszym odcinku serialu poznamy dalsze losy Pawła. Chłopak będzie mógł opuścić areszt. Musi się on jedynie zgodzić na pewne ustępstwo…

"Pierwsza miłość" odc. 2521 - Cezary broni się "papierowym" małżeństwem

W "Barbarianie" pojawi się komornik, który będzie chciał zająć lokal z powodu zadłużenia Cezarego. Właściciel restauracji udokumentuje jednak swój ślub z Beatą. Zawarte jakiś czas temu małżeństwo uniemożliwi egzekucję knajpy. To jednak tylko chwilowe zażegnanie problemu. Małżonkowie mogą wkrótce mieć poważne kłopoty przed sądem.

"Pierwsza miłość" odc. 2521 - Paweł musi przeprosić Darka

Paweł otrzyma możliwość opuszczenia aresztu. Aby wyjść na wolność, chłopak będział musiał przeprosić Darka. Osadzony zgodzi się na taką ugodę.
Z kolei Asia wciąż będzie obawiać się Bogumiła. Tymek z trudem namówi dziewczynę, by ta chociaż na chwilę wyszła z domu. W trakcie krótkiego spaceru para będzie obserwowana przez tajemniczą osobę.

"Pierwsza miłość" odc. 2521 - kiedy emisja?

Kolejny odcinek "Pierwszej miłości" wyemitowany zostanie w czwartek 7 września o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórkę zaplanowano na następny dzień o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także