Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2521 - komornik w "Barbarianie"! Czy klub zostanie zamknięty?

Znany każdemu widzowi "Pierwszej miłości" lokal "Barbarian" znajdzie się nad przepaścią! Wszystko oczywiście przez długi Cezarego. W klubie pojawi się komornik.

"Pierwsza miłość" odc. 2521 - komornik w "Barbarianie"! Czy klub zostanie zamknięty?Źródło: Materiały prasowe
d2bmvh8
d2bmvh8

Kłopoty "Barbariana" to wątek, który pojawił się w "Pierwszej miłości" jeszcze przed wakacyjną przerwą. Menadżer lokalu - Cezary - przez swoją niegospodarność popadł w ogromne długi. To oczywiście odbiło się na jakości usług restauracji. Teraz właściciel klubu będzie musiał zmierzyć się z naprawdę sporym problemem. Do drzwi baru zapuka bowiem komornik. Jak z tej sytuacji wyplącze się Cezary? Oprócz tego w najnowszym odcinku serialu poznamy dalsze losy Pawła. Chłopak będzie mógł opuścić areszt. Musi się on jedynie zgodzić na pewne ustępstwo…

"Pierwsza miłość" odc. 2521 - Cezary broni się "papierowym" małżeństwem

W "Barbarianie" pojawi się komornik, który będzie chciał zająć lokal z powodu zadłużenia Cezarego. Właściciel restauracji udokumentuje jednak swój ślub z Beatą. Zawarte jakiś czas temu małżeństwo uniemożliwi egzekucję knajpy. To jednak tylko chwilowe zażegnanie problemu. Małżonkowie mogą wkrótce mieć poważne kłopoty przed sądem.

"Pierwsza miłość" odc. 2521 - Paweł musi przeprosić Darka

Paweł otrzyma możliwość opuszczenia aresztu. Aby wyjść na wolność, chłopak będział musiał przeprosić Darka. Osadzony zgodzi się na taką ugodę.
Z kolei Asia wciąż będzie obawiać się Bogumiła. Tymek z trudem namówi dziewczynę, by ta chociaż na chwilę wyszła z domu. W trakcie krótkiego spaceru para będzie obserwowana przez tajemniczą osobę.

"Pierwsza miłość" odc. 2521 - kiedy emisja?

Kolejny odcinek "Pierwszej miłości" wyemitowany zostanie w czwartek 7 września o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórkę zaplanowano na następny dzień o 14:00.

Zobacz: Joanna Opozda o nowej gwieździe "Pierwszej miłości"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2bmvh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bmvh8