Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2520 - Bogumił nie da o sobie zapomnieć. Aśka wpadnie w panikę

W kolejnym odcinku "Pierwszej miłości" znów niebezpiecznie zrobi się w wątku Asi. Dziewczyna zauważy pod domem kogoś podobnego do Bogumiła. Do akcji wkroczy policja.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2520 - Bogumił nie da o sobie zapomnieć. Aśka wpadnie w panikęŹródło: Materiały prasowe
d42w80f

"Pierwsza miłość" od jakiegoś czasu wypełniona jest zdarzeniami, które idealnie sprawdziłyby się w produkcjach kryminalnych. Przykładem jest chociażby historia Melki lub Aleksa. Podobnie wykreowany został również wątek Asi. Przypomnijmy, że dziewczyna uwikłała się w przekręt związany z kradzieżą cennych dzieł sztuki. Bohaterka stała się m.in. celem Bogumiła. Mężczyzna nie da o sobie zapomnieć i w najnowszym odcinku serialu zacznie kręcić się wokół domu Dworzakowej. Ta wpadnie w panikę. Oprócz tego poznamy dalsze losy Sabiny. Stan zdrowia córki Karola Wekslera nie ulegnie poprawie…

"Pierwsza miłość" odc. 2520 - Asia naje się strachu

Asia zauważy, że wokół jej domu krąży jakiś mężczyzna. Dziewczyna zacznie panikować. Bohaterka będzie pewna, że to Bogumił postanowił się na niej zemścić. Asia zabarykaduje się w budynku. Tymek z kolei wezwie policję. W trakcie przesłuchania bohaterka nie będzie jednak w stanie opisać, jak wyglądał jej oprawca.

"Pierwsza miłość" odc. 2520 - Sabina walczy o życie

Stan zdrowia Sabiny wciąż będzie bardzo poważny. Matka dziewczyny całkowicie się załamie. Najgorsze ma jednak dopiero nadejść. Niespodziewanie dojdzie do zatrzymania akcji serca.
Z kolei w Wadlewie odbędzie się wielki pojedynek. Śmiałek i Seweryn staną naprzeciwko siebie, by zmierzyć się na ręce. W roli sekundantów wystąpią Bartek i Olek.

"Pierwsza miłość" odc. 2520 - kiedy emisja?

Najnowszy odcinek "Pierwszej miłości" wyemitowany zostanie w środę 6 września o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórka dzień później o 14:00.

Zobacz również: Tak gwiazdy Polsatu bawiły się na gali promującej nową ramówkę

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d42w80f

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42w80f
d42w80f