Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2506: Aśka spotka się z Bogumiłem

W kolejnym odcinku "Pierwszej miłości" nie umilkną echa afery ze skradziony obrazami. Aśka będzie podejrzewać, że Bogumił może mieć związek ze sprawą.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2506: Aśka spotka się z BogumiłemŹródło: Materiały prasowe
d2xrebl
d2xrebl

Plan Bogumiła i Gosi okazał się skuteczny. Intryga bohaterów doprowadziła do tego, że Aneta trafiła do aresztu pod zarzutem kradzieży cennych dzieł sztuki. Aśka jest przekonana o niewinności swojej szefowej. W najbliższym epizodzie "Pierwszej miłości" dziewczyna postara się samodzielnie dowiedzieć, kto tak naprawdę jest odpowiedzialny za całą aferę. Młoda bohaterka przeczuje, że Bogumił mógł mieć coś wspólnego ze wspomnianą kradzieżą. Aśka postanowi spotkać się z mężczyzną. Co wyniknie z ich rozmowy? Oprócz tego widzowie będą świadkami wyjątkowego wieczoru panieńskiego w Wadlewie.

"Pierwsza miłość" odc. 2506 - Aśka na tropie złodzieja

Aśka i Tymoteusz spróbują wspólnie rozwikłać zagadkę skradzionych obrazów. Bohaterowie dojdą do wniosku, że za wszystkim może stać Bogumił. Asia od razu postanowi umówić się z mężczyzną na spotkanie. Dziewczyna postara się wydobyć od swojego rozmówcy jakiekolwiek cenne informacje.

"Pierwsza miłość" odc. 2506 - wieczór panieński Wiktorii

Wiktoria zwróci się do Emilki z prośbą, by ta została jej świadkiem na ślubie. Miedzianowska będzie oczywiście zaszczycona. Emilka zorganizuje Wiki i Kazanowej wieczór panieński. Olek zauważy, jak jego narzeczona odjedzie czarną limuzyną z przystojnym mężczyzną. Wielka afera zawiśnie na włosku. Napięta atmosfera wciąż będzie obecna między Kingą i Marysią. Kulczycka zarzuci wspólniczce niewywiązywanie się z obowiązków.

d2xrebl

"Pierwsza miłość" odc. 2506 - kiedy emisja?

Najnowszy odcinek "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany w środę 24 maja o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórkę zaplanowano na czwartek o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xrebl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xrebl