Seriale polskie"Pierwsza miłość" odc. 2505: Melka postawi na swoim. Dziewczyna wyjedzie z Wrocławia

"Pierwsza miłość" odc. 2505: Melka postawi na swoim. Dziewczyna wyjedzie z Wrocławia

"Pierwsza miłość" odc. 2505: Melka postawi na swoim. Dziewczyna wyjedzie z Wrocławia
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.05.2017 11:09, aktual.: 23.05.2017 12:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed nami kolejny odcinek "Pierwszej miłości". W najnowszej odsłonie serialu Melka postanowi wyjechać na kurs przygotowawczy do rekrutacji w policji.

Melka od jakiegoś czasu zastanawia się nad swoją zawodową przyszłością. Młoda bohaterka "Pierwszej miłości" dostała się na studia, ale tak naprawdę nauka na wybranym kierunku nie leży w obrębie jej zainteresowań. Dziewczyna poważnie rozważa natomiast wstąpienie w szeregi policji. Musi ona jednak wcześniej przejść testy sprawnościowe, do których potrzebna jest żelazna kondycja. Melka postanowi przygotować się do sprawdzianu podczas specjalnego kursu. To oczywiście nie spodoba się Marysi. Kobieta wie, że wymarzony zawód jej podopiecznej nie należy do najbezpieczniejszych. Nastolatka będzie jednak uparta i postawi na swoim.

"Pierwsza miłość" odc. 2505 - wyjazd Melki z Wrocławia

Melka w rozmowie z Marysią poprosi ją, by ta nie przeszkadzała jej w realizacji marzeń. Dziewczyna postawi sprawę jasno i postanowi wyjechać z Wrocławia na specjalny kurs przygotowawczy dla kandydatów na policjantów. Opiekunka nastolatki wciąż będzie mieć jednak opory z zaakceptowaniem decyzji podopiecznej.

"Pierwsza miłość" odc. 2505 - kłopoty Marysi na uczelni

Problemy z Melką to niejedyne zmartwienie Marysi. Bohaterka znów zderzy się na uczelni z niechęcią innych studentek oraz samych wykładowców. Mimo to kobieta nie zrezygnuje z nauki. Zgłosi się ona nawet do organizowanego na uczelni konkursu.

W najnowszym epizodzie "Pierwszej miłości" poznamy dalszy ciąg sprawy Anety. Policja będzie kontynuować dochodzenie w sprawie kradzieży dzieł sztuki. Funkcjonariusze zatrzymają również zamieszaną w całą aferę Aśkę.

"Pierwsza miłość" odc. 2505 - godzina i data emisji

Kolejny odcinek "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany we wtorek 23 maja o godzinie 18:00. Powtórkę zaplanowano na środę o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także