Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2491: kradzież w klubie fitness Kingi!

W najnowszym odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Jedna z klientek zostanie okradziona!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2491: kradzież w klubie fitness Kingi!Źródło: Materiały prasowe
d3r8jqu

Jakiś czas temu Marysia została wspólniczką Kingi i teraz obie panie trzymają pieczę nad klubem fitness. Nawiązanie współpracy między bohaterkami wyszło formie na dobre. Marysia wprowadziła kilka zmian, które znacząco poprawiły atmosferę wśród pracowników. Teraz jednak Radosz będzie musiała zmierzyć się z poważną sprawą. Jedna z klientek klubu zostanie okradziona! Nowa menadżerka zechce jak najszybciej dowiedzieć się, kto jest za to odpowiedzialny. Oprócz tego w 2491. odcinku "Pierwszej miłości" poznamy dalsze losy wątku poświęconemu Arturowi i jego przedsiębiorstwu. Czy Kulczycki Corporation wygra przetarg i zdobędzie lukratywny kontrakt?

"Pierwsza miłość" odc. 2491 – kłopoty Marysi

W klubie fitness dojdzie do kradzieży. Jednak z klientek zgłosi, że z jej torby zniknął telefon komórkowy. Sprawa oczywiście postawi Kings Fitness w bardzo złym świetle. Marysia zechce jak najszybciej dowiedzieć się, jak to możliwe, że złodziej wdarł się do szatni. Jednocześnie Radosz postanowi nie informować o zdarzeniu Kingi.

d3r8jqu

"Pierwsza miłość" odc. 2491 – Artur porozmawia z Wekslerem

Po demaskacji Aleksandra, Artur udaje się na rozmowę z Karolem Wekslerem. Kulczycki chce wyjawić ojcu Sabiny, kim tak naprawdę jest Konieczny. Weksler wyda się przerażony tym, co usłyszy od Artura. Bohater postanawia jak najszybciej ostrzec córkę. W tym samym czasie Sabina, Kinga i Lew będą brac udział w rozmowach handlowych. Wszystko po to, by ratować kontrakt, który chce zabrać im Matejka.
W najnowszym odcinku "Pierwszej miłości" widzowie na chwilę przeniosą się też do Wadlewa, gdzie rozstrzygnięty zostanie konkurs na najlepsze ciasto.

"Pierwsza miłość" odc. 2491 – kiedy emisja?

Kolejny epizod serialu "Pierwsza miłość" wyemitowany zostanie w piątek 28 kwietnia o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórkę przewidziano na wtorek 2 maja o godzinie 14:00.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3r8jqu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r8jqu