Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2488: Marek ośmieszy Asię. Dziewczyna padnie ofiarą żartu

W najnowszym odcinku "Pierwszej miłości" ponownie dojdzie do konfrontacji Marka i Asi.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2488: Marek ośmieszy Asię. Dziewczyna padnie ofiarą żartuŹródło: Materiały prasowe
d3h7xmz

Młoda bohaterka, która właśnie zaczęła pracę w galerii sztuki, zostanie poproszona przez swojego przełożonego o wykonanie pewnego zadania.
Dziewczyna nie będzie jednak wiedzieć, że Marek robi sobie z niej żarty. Napięte atmosfera między tą dwójką jeszcze bardziej się zagęści. Co jeszcze zobaczymy w 2488. odcinku serialu "Pierwsza miłość"?
W życiu Asi ostatnio wiele się dzieje. Dziewczyna zrezygnowała z pracy w klubie fitness Kingi i postanowiła przyjąć posadę w galerii sztuki prowadzonej przez Anetę i Marka. Ten ostatni nie był specjalnie zachwycony faktem, że dziewczyna została asystentką jego partnerki. Między Asią i Markiem już zdążyło dojść do pierwszych konfliktów. To jednak nie koniec ich problemów. Mężczyzna nie zamierza ułatwiać pracy nowej podwładnej i w najbliższym odcinku wystawi ją na pewną próbę. Bohaterka nie będzie się spodziewać, że Marek chce tak naprawdę zrobić jej niewybredny żart. Oprócz tego w 2488. odcinku "serialu Pierwsza miłość" poznamy dalsze losy Artura, który wciąż będzie poszukiwać osoby odpowiedzialnej za kradzież danych z jego firmy.

"Pierwsza miłość" odcinek 2488 – konflikt Marka i Asi

Asia kolejny raz spróbuje wywrzeć na nowych przełożonych dobre wrażenie. Marek wciąż nie będzie jednak przekonany do dziewczyny. Bohaterowie ponownie się posprzeczają. Żukowski zechce udowodnić Asi, że nie nadaje się ona do pracy w galerii. Marek zleci dziewczynie, by ta umówiła Anetę z pewnym znanym artystą. Asystentka ochoczo zabierze się do tego zadania. Po jakimś czasie odkryje jednak, że szef robi sobie z niej żarty, ponieważ słynny malarz nie żyje od kilku lat.

d3h7xmz

"Pierwsza miłość" odcinek 2488 – Artur nabierze podejrzeń wobec Matejki

Cały czas trwa dramat Artura, który próbuje ustalić, kto wkradł się do bazy danych jego firmy. Kluczowy klient Kulczyckiego poinformuje go, że korporacja może przegrać duży przetarg z Marker Trader. Artur będzie mieć pewność, że to właśnie Matejko stoi za kradzieżą cennych informacji. Sabina z kolei ciągle będzie się zastanawiać, czy powiedzieć wspólnikowi o tym, kim tak naprawdę jest Aleksander. Cały czas tropu hakera będzie również poszukiwał Radek.
Miłe chwile spędzą ze sobą Mikser i Beata. Przyjaciele pójdą na udawaną randkę. Oboje będą świetnie się bawić.

"Pierwsza miłość" odcinek 2488 – kiedy emisja?

Najnowszy epizod "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany we wtorek 25 kwietnia o godzinie 18:00. Powtórkę przewidziano na kolejny dzień o 14:00. Serial można śledzić w internecie za pośrednictwem platformy Ipla.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3h7xmz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h7xmz
d3h7xmz