Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2487: Radek pomoże Arturowi namierzyć hakera

Już 24 kwietnia wyemitowany zostanie kolejny odcinek "Pierwszej miłości". Akcja ponownie skupi się na problemach Artura, który za wszelką cenę będzie chciał namierzyć, kto wkradł się do bazy danych jego firmy.

"Pierwsza miłość" odc. 2487: Radek pomoże Arturowi namierzyć hakeraŹródło: Materiały prasowe
d18342j
d18342j

Bohaterowi z pomocą przyjdzie Radek. Co jeszcze wydarzy się w najnowszej odsłonie "Pierwszej miłości"?
Nad firmą Artura Kulczyckiego od dłuższego czasu utrzymują się czarne chmury. Aleksander wraz ze swoim ojcem wcielili w życie plan, który miał doprowadzić do upadku korporacji. Zbieg różnych okoliczności sprawił jednak, że Olek postanowił wycofać się z procederu. Wcześniej ukradł on jednak cenne informacje ze strzeżonej bazy danych przedsiębiorstwa Kulczyckiego. Artur odkrył, że ktoś niepowołany włamał się do systemu. Bohaterowi zależy, by jak najszybciej dopaść hakera i uratować firmę przed bankructwem. Czy Kulczycki odkryje wreszcie, kto stoi za kradzieżą danych? Zobacz zapowiedź 2487. odcinka "Pierwsza miłość".

"Pierwsza miłość" odc. 2487 – Radek spróbuje namierzyć złodzieja danych

Artur nie wie, w jaki sposób ma znaleźć osobę odpowiedzialną za kradzież danych z firmowej bazy. Bohater czuje się bezradny, tym bardziej, że policja nie chce mu pomóc. Biznesmen domyśla się, kto stoi za włamaniem się do systemu korporacji. Artur potrzebuje jednak twardych dowodów na winę podejrzanego. Kulczycki wpada na pomysł, by Radek pomógł mu namierzyć hakera. Zieliński doskonale zna środowisko cyberprzestępców. Chłopak ochoczo zabierze się do poszukiwania sprawcy.

"Pierwsza miłość" odc. 2487 – dylemat Sabiny

Sabina cały czas będzie się zastanawiać, czy to właśnie Olek nie wykradł za pomocą jej hasła danych z firmy Artura. Aleksander przysięgnie, że nie ma nic wspólnego z włamaniem do systemu. Wekslerowa zacznie się wahać, czy nie powiedzieć Arturowi i pokrewieństwie Olka z prezesem Marker Trader. Oprócz tego w najnowszym epizodzie "Pierwszej miłości" Asia otrzyma od losu szansę na wykazanie się w nowym miejscu pracy. Pod nieobecność Anety do galerii przyjdą potencjalni klienci. Aśka postanawia wykazać się i dokonać pierwszej w swoim życiu transakcji sprzedaży obrazu.

d18342j

"Pierwsza miłość" odc. 2487 – kiedy emisja?

Najnowszy odcinek serialu "Pierwsza miłość" zostanie wyemitowany 24 kwietnia o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórkę przewidziano na następny dzień o 14:00. Produkcję można śledzić online za pośrednictwem platformy Ipla.

d18342j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18342j