Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2485: Artur zrobi Sabinie awanturę

"Pierwsza miłość" ponownie zaoferuje widzom sporo emocji. W 2485. odcinku serialu Artur Kulczycki odkryje, że ktoś logował się do poufnej bazy danych firmy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2485: Artur zrobi Sabinie awanturęŹródło: Materiały prasowe
d17ztvq

Właściciel korporacji dowie się również, że intruz uzyskał dostęp do cennych informacji za pomocą hasła Sabiny. Między wspólnikami dojdzie do kłótni. Co jeszcze wydarzy się w najnowszym epizodzie "Pierwszej miłości"?
Nad firmą Artura Kulczyckiego od dłuższego czasu zbierają się czarne chmury. Aleksander wraz ze swoim ojcem próbują doprowadzić przedsiębiorstwo do upadku. Bohater zdołał wykraść z komputera Sabiny bardzo cenne informacje dotyczące funkcjonowania korporacji. Następnie dane te zostały przechwycone przez ojca Olka. Między panami doszło do bójki. Aleksander postanowił zrobić wszystko, by pokrzyżować plany zawistnego rodzica. Musi on jednak uważać, by samemu nie dać się zdemaskować. W najnowszym odcinku serialu "Pierwsza miłość" intryga bohatera może wyjść na jaw. Kulczycki dowie się bowiem, że nieupoważniona osoba dostała się do pilnie strzeżonej bazy danych.

"Pierwsza miłość" odcinek 2485 - kłótnia Artura i Sabiny

Informatyk wynajęty przez Artura odkryje, że ktoś logował się do poufnej bazy danych za pomocą hasła Sabiny. Kulczycki wpadnie w szał. Od razu uda się do swojej wspólniczki i zrobi jej awanturę. O wszystkim dowie się Aleksander, który zacznie obawiać się, że zostanie zdemaskowany.

"Pierwsza miłość odcinek 2485 - Norbert próbuje wyjść na prostą

W najnowszym epizodzie "Pierwszej miłości" kontynuowany będzie także wątek Norberta. Mężczyzna będzie za wszelką cenę starał się znaleźć nową pracę. Bez niej bohater nie zdoła odbudować zaufania u swojej żony. Wyjście na prostą nie okaże się łatwe. Norbert wciąż będzie odczuwał pociąg do hazardu. Z kolei Mikser i Beata podejmą się ciekawego wyzwania. Oboje napiszą bowiem listy oczekiwań do swoich przyszłych partnerów.

d17ztvq

"Pierwsza miłość" odcinek 2485 - emisja w TV i online

Kolejny odcinek "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany w czwartek 20 kwietnia o godzinie 18:00. Powtórkę zaplanowano na kolejny dzień o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d17ztvq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17ztvq