Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2484: Asia chce odejść z pracy. Bójka Aleksandra z ojcem!

W nowym odcinku "Pierwszej miłości" Aleksander odkryje, że jego ojciec stoi za kradzieżą posiadanych przez niego danych o Kulczycki Corporation.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2484: Asia chce odejść z pracy. Bójka Aleksandra z ojcem!
Źródło: Materiały prasowe
d1w3cr8

Panowie spotkają się ze sobą, ale rozmowa między nimi nie przebiegnie w spokojnej atmosferze! Oprócz tego w "Pierwszej miłości" powróci wątek Asi, która czuje się niedoceniana przez Kingę w pracy.
Akcja w serialu Pierwsza miłość nie zwalnia tempa. Po tym, jak w ostatnim odcinku Aleksander dowiedział się, że jego matka miała romans z ojcem Artura Kulczyckiego, bohater będzie musiał zmierzyć się z kolejnymi problemami. Olek zechce bowiem wycofać się z planu doprowadzenia Kulczycki Corporation do bankructwa. To jednak nie okaże się takie proste, ponieważ ojciec Aleksandra wykradł mu bardzo cenne dane dotyczące funkcjonowania firmy. Obaj panowie w najnowszym odcinku "Pierwszej Miłości" spotkają się ze sobą, a ich rozmowa przebiegnie w bardzo nerwowej atmosferze!

"Pierwsza miłość" odc. 2484 – bójka Aleksandra z ojcem

Olek zorientuje się, że to jego ojciec wykradł mu dane o firmie Kulczyckiego. Bohater zakochany w Sabinie nie chce już uczestniczyć w spisku mającym doprowadzić korporację do upadku. Aleksander postanowi jak najszybciej odwiedzić ojca i odzyskać od niego pliki z informacjami. Panowie spotykają się, ale ich rozmowa daleka jest od spokojnej. W efekcie dojdzie między nimi do bójki!

d1w3cr8

"Pierwsza miłość" odc. 2484 – Asia myśli o propozycji Anety

Od jakiegoś czasu stosunki między Asią i Kingą są dość napięte. Współpraca pań w klubie fitness nie układa się najlepiej. Aśka czuje się niedoceniana przez szefową. Dziewczynie wyraźnie brakuje wyzwań. Asia spotka się z Anetą, która proponuje jej pracę w galerii. Rezolutna bohaterka od razu przedstawia swoją wizję rozwoju tego miejsca. Wszystko wskazuje na to, że menadżerka fitness klubu zakończy swoją współpracę z Kingą. Z kolei Beata zaprosi Leszka na kolację.

"Pierwsza miłość" odc. 2484 – kiedy premiera? Gdzie oglądać?

Najnowszy odcinek "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany w środę 19 kwietnia o godzinie 18:00 na antenie Telewizji Polsat. Powtórkę przewidziano na następny dzień o 14:00.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1w3cr8

Podziel się opinią

Share
d1w3cr8
d1w3cr8