Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
31-01-2011 09:56

"Pierwsza miłość": Nowe życie Marysi

W serialu "Pierwsza miłość" dużo się wydarzy. Zdjęcia z ukrycia, które zrobił Marysi Sebastian zostały zawieszone w galerii sztuki.

"Pierwsza miłość": Nowe życie MarysiŹródło: AKPA
d2yo1zw
d2yo1zw

Marysia będzie bardzo mile zaskoczona jego pomysłowością. Widok fotografii ją wzruszy. Uświadomi sobie, że jej adorator jest wrażliwy i zdolny.

Zgodzi się na wspólną kolację, a nawet dodatkową sesję zdjęciową w atelier Sebastiana. Wspólna przygoda skończy się następnego dnia, kiedy Marysia półnaga obudzi się w łóżku chłopaka. Najbardziej przerażająca będzie dla niej myśl, że połowy wydarzeń z minionego wieczoru w ogóle nie pamięta. Marysia będzie miała kaca moralnego. Nie będzie sobie potrafiła wybaczyć, że dała się omotać Sebastianowi. Dla fotografa jej zachowanie, popadanie ze skrajności w skrajność będzie niezrozumiałe. Sebastian nieświadomy, że Paweł jest mężem Marysi będzie mu się zwierzał.

Renata i Kinga będą się starały przekonać Marysię do zmiany zdania odnośnie Sebastiana. Same wiele by dały, aby przez chwilę ktoś tak o nie zabiegał. Podczas rozmowy z Sebastianem, Marysia pozbawi go wszelkich nadziei, że kiedykolwiek coś między nimi będzie. Sebastian z dnia na dzień postanowi zabrać swoje zdjęcia z galerii. Podczas rozmowy z nim Majka dowie się szokującej prawdy. Między nią a fotografem w jego mieszkaniu do niczego nie doszło. Nigdy się ze sobą nie przespali. Marysia poczuje się idiotycznie, że była w stanie posądzić go o to, że ją upił i wykorzystał. Nie będzie mogła sobie wybaczyć, że tak źle Sebastiana oceniła. W tym czasie Paweł powie fotografowi wprost, aby odpuścił sobie Marysię i znalazł nowy obiekt westchnień. Kiedy Marysia dowie się o posunięciu Pawła wygarnie byłemu mężowi, że nie ma prawa wtrącać się w jej życie. Paweł przeprosi Marysię za swoje zachowanie. Uświadomi sobie, że był o nią po prostu zazdrosny. Szczerze przeprosi też Sebastiana.

Marysia spotka się w domu z Sebastianem, postanowi dać sobie szansę na szczęśliwy związek. Jednak w chwili bliskości znów poczuje, że okłamuje samą siebie. Sebastian po raz kolejny zostanie przez nią odrzucony. Tego samego wieczoru Marysię odwiedzi Paweł. Majka zaatakuje byłego męża, zarzuci, że wtrąca się w jej życie, gdy sam jest szczęśliwy z Anką. Paweł spróbuje ją uspokoić, przytuli.

Po raz pierwszy od dawna Marysia znów będzie w jego ramionach. Na to spotkanie oboje czekali bardzo długo. Miłosne uniesienie poprowadzi ich do sypialni.

Czytaj więcej: Pierwsza miłość

d2yo1zw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yo1zw