"Pierwsza Miłość" liderem oglądalności

"Pierwsza Miłość" liderem oglądalności
Źródło zdjęć: © AKPA

12.02.2010 16:34, aktual.: 18.04.2017 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serial Pierwsza miłość nadawany jest od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. W grudniu wyemitowano jego jubileuszowy 1000. odcinek.

"Pierwsza Miłość", serial produkowany przez ATM Grupę S.A., od początku roku objął pozycję lidera oglądalności w swoim paśmie emisji. W najważniejszej grupie widzów w wieku od 16 do 49 lat program Polsatu po raz kolejny okazał się najpopularniejszym, emitowanym w paśmie access prime time (18:00-18:45) programem telewizyjnym w Polsce!

Osoby w wieku od 16 do 49 lat to najważniejsza dla nadawców komercyjna grupa docelowa widzów. Pierwsza Miłość ma w tym przedziale rynku najwyższy udział procentowy (21,8% w całym 2010 roku i 23,2% w lutym 2010). Serial Polsatu jest najchętniej oglądanym programem przez tę grupę odbiorców wśród wszystkich kanałów telewizyjnych w Polsce.

Poza młodymi znanymi aktorami: Anetą Zając, Mikołajem Krawczykiem, Łukaszem Płoszajskim i Aleksandrą Zienkiewicz w serialu pojawiają się również takie gwiazdy jak: Ewa Skibińska, Maciej Tomaszewski czy Grażyna Wolszczak. Serial reżyserują Krzysztof Łebski, Ireneusz Engler i Dominik Matwiejczyk.

Najpopularniejszy codzienny serial Polsatu obchodził niedawno swoje piąte urodziny. Pojawiły się nowe, ciekawe wątki, powrócili też znani widzom z poprzednich odcinków bohaterowie. Jesteśmy dumni z tego, że Pierwsza Miłość już od dwunastu sezonów przyciąga uwagę polskiej publiczności - mówi Monika Salińska, Kierownik Produkcji - Znaczy to, że serial porusza ciekawe tematy, że intryguje widzów. To ogromna motywacja do dalszej pracy.

Dane dotyczące oglądalności według AGB Nielsen Media Research.

Czytaj więcej: Pierwsza miłość

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także