"Pierwsza miłość": Hazard w kościele

"Pierwsza miłość": Hazard w kościele
Źródło zdjęć: © AKPA

27.08.2010 15:05, aktual.: 18.04.2017 12:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paweł traci kontrolę nad samochodem, nie działa hamulec.

Czas na nowy sezon serialu "Pierwsza miłość". W nowych odcinkach wydarzy się sporo, a emocji nie zabraknie już w pierwszym tygodniu emisji, od 6 września.

Obawiając się o życie Kaliny i swoje wymyśla dość ryzykowny plan zatrzymania pojazdu. Franek i Tomasz zasiadają do pokera. Choć Tomasz jest początkującym graczem, nie pozwala się wytrącić przeciwnikowi z równowagi. Mirek stawia się starszym kolegom. Rady ojca nie przynoszą dobrego skutku.

Zakonnik odnosi zwycięstwo, wygrywa w pokera z Frankiem. Zrzeka się wygranych pieniędzy w zamian za udział Franka w mszy świętej.

Kinga dowiaduje się, że Łukasz jest zakochany. Nie wie jednak, kto jest obiektem jego uczuć. Kinga nakrywa rodziców podczas uprawiania seksualnych zabaw. Andrea wyznaje Pawłowi, że szczerze współczuje Kalinie.

Przyznaje, że napięcie panujące w branży rozrywkowej jest trudne do wytrzymania.Artur i Berenika dowiadują się, że historia tragicznej miłości Juliana została przez niego zmyślona. Alicja mimo wszystko wątpi, że uda jej się odkochać.

Paweł odkrywa, że Borys był autorem pogróżek wobec Kaliny. Marysia próbuje się dowiedzieć, w jaki sposób Tomaszowi udało się wygrać z Frankiem w pokera. Jest zaskoczona, że Franek postąpił honorowo i dotrzymał złożonej obietnicy.

Turczyk odkrywa, że Marek pisze pracę na temat seksualności kobiet. Mirek wciąż jest dręczony przez starszych kolegów. Emilka sądzi, że Patryk powinien opowiedzieć Iwonie o problemach syna.

Aneta odkrywa, że Bartek i Lucyna wpisali koszty wyjazdu narciarskiego na listę firmowych wydatków. Paweł odkrywa, że Kazimierz jest odpowiedzialny za pogróżki pod adresem Kaliny. Producent postanowił w ten sposób nadać programowi "Wojna gwiazd" medialny rozgłos.

Co więcej, okazuje się, że Barbara od początku była wtajemniczona w spisek. Artur namawia Bazyla, aby umówił się z Alicją. Randka przebiega w napiętej atmosferze. Patryk postanawia sam rozprawić się z chłopcem, który szykanuje Mirka. Przed szkołą spotyka Sławka i próbuje go nastraszyć.

Bartek podejrzewa, że Lucyna ukrywa przed nim informacje dotyczące działalności "Pharma Bestu". Lucyna zapewnia go, że nie ma powodu do zmartwień.

Podczas rozmowy na tematy zawodowe Artur i Berenika zaczynają ze sobą flirtować. Napięcie sprawia, że zaczynają się namiętnie całować. Następnego dnia Berenika traktuje go z obojętnością. Twierdzi, że pocałunek był błędem.

Żukowski zadaje pacjentkom krępujące pytania. Zdobyte w ten sposób informacje chce wykorzystać w pracy poświęconej seksualności kobiet. Sławek po raz kolejny terroryzuje Mirka. Chłopiec postanawia się bronić, stosując podstęp.

Czytaj więcej: Pierwsza miłość

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także