Trwa ładowanie...
d4kq29s

Wojna gwiazd

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Wszyscy uwielbiają oglądać gwiazdy w niecodziennych sytuacjach. A gdyby tak pokazać je stające przeciwko sobie w konkurencjach, które z definicji nie pasują do ich wizerunku? Utrudnić i zaskoczyć tak bardzo, żeby niespecjalnie im wychodziło? Nagrać to wszystko i zrobić z tego program VIVA Polska? Jak najbardziej! To się nazywa "Wojna gwiazd"!

W każdym odcinku nowego programu dwie gwiazdy zmierzą się ze sobą w zadaniach, których wykonanie będzie oceniane i punktowane przez profesjonalistów w danej dziedzinie i prowadzącą Kasię Kępkę. W każdym z dziesięciu odcinków wystąpią dwie znane osoby, które będą ze sobą rywalizować o zwycięstwo. Przed nimi trzy konkurencję mające pokazać, że bycie gwiazdą nie pozbawiło ich umiejętności przetrwania w zupełnie obcym dla nich środowisku.

Zawodnicy, po przeszkoleniu przez eksperta w danej dziedzinie, będą musieli się zmierzyć z zadaniem, które nie tylko będzie dla nich pełnym zaskoczeniem, ale też zostanie dobrane "pod włos" ich dotychczasowego wizerunku. Zobaczymy więc m.in. Pudziana i "Diablo" Włodarczyka prowadzących kurs tańca czy siostry Grycan sprzedające ryby w hipermarkecie!

Źródło:VIVA Polska

Prowadząca: Kasia Kępka

Premiera: maj 2013

Produkcja: Endemol Polska

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kq29s
d4kq29s
d4kq29s